26.07.04, 16:25
Czy warto tak naprawde montowac wzmacniacz w samochodzie ?
Podobne pytanie o subwoofer.
Radio ktorego jeszcze nie zamontowalem ma 50 W mocy muzycznej,a wiec jakies
23 W sinusoidalnej.
Wiadomo ze radio wysokiej klasy,a zwlaszcza glosniki to podstawa.Czy wiec
podobnie warto kupic drogi wzmacniacz , subwoofer?
Obserwuj wątek
    • Gość: automaniak Re: Audio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 00:23
      Zalezy co chcesz osiagnac
      czy chcesz slyszec tylko srednie i wysokie tony czy cala ich game sub daje
      ogromne mozliwosci zwiazane z dzwiekiem w samochodzie
      POZDRO !!
      • Gość: automaniak Re: Audio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 00:24
        Jeszcze jedno nigdy nie zakladaj sub bez wzmacniacza odradzam!!
        • wlk.brytania Re: Audio 04.08.04, 14:00
          dzieki za rady!Pare dni minelo kiedy tu napisalem i w tym czasie zakupilem i
          radioodtwarzacz i glosniki i subwoofer.Dzieki wielkie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka