Dodaj do ulubionych

Dwa Michały

IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.02, 13:22
Ostatnio zaczynam widzieć podwójnie. Dwa Michały.
"Szwecję" znamy dobrze (Michal telia.com), ale pojawił się drugi, z W-wy!
(Michal z 213.17.161).
Michale-Młodszy z W-wy, z racji starszeństwa Szwecji, proponuję Ci lekką
modyfikację nicka! ;-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka