mysiahaisia
10.02.15, 15:06
Dzień dobry,
Kolejny raz w moje auto - Kia Clarus, 1997 lub 1999, nie pamiętam dokładnie - jest niesprawne. Mam wrażenie, że na zmianę psuje się wszystko po kolei, nie miną dwa miesiące od poprzedniej naprawy, a szwankuje coś nowego. Czy to już czas, by zainwestować - mimo jednoznaczności z zapożyczeniem się - w nowe auto? Jak myślicie?