jeepwdyzlu
07.04.15, 15:44
w Smoleńsku?
Siedzą pod stołami i szczekają?
Wstydzą się?
Pomijając ku...kie zachowanie przedstawicieli rządu, skandal przy przygotowaniu wizyty, kryminalne zaniedbania BOR, jawnie antypolskie działania Rosjan...
to I TAK I TAK - z analizy skrzynek
widać jedno:
ŚMIAŁO SIĘ ZMIEŚCICIE mówi generał, który powinien być pośmiertnie zdegradowany...
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17713954,Katastrofa_smolenska___nowe_stenogramy__Naczelna_Prokuratura.html#MT
BURDEL na kółkach mamy.
My.
Nie Rosjanie. My. Ten cały pułk, te procedury, te jawne naruszanie wszystkich procedur, to chamstwo
Tak - to nasza armia. Polska.
WSTYD!
jeep