• pan_samochodzik21 Re: Video 13.04.16, 14:27
      Piękna robota
    • lissa80 Re: Video 15.04.16, 07:09
      Super wideo.
    • waga170 Przepikne 15.04.16, 07:49

      Zamiast krajzegi i dwuch kuniow bym se kupil taki chrachtor. Gdzie toto mozna obstalowac?
      • pan_samochodzik21 Re: Przepikne 15.04.16, 12:37
        W chameryce
        • nazimno Re: Przepikne 15.04.16, 12:57
          Jakis czas temu

          wellssouth.com/?p=256
        • nazimno Re: Przepikne 15.04.16, 12:58
          Obrazki:

          www.stubert.info/p-k-gonnerman.html
    • toreon Re: Video 15.04.16, 13:09
      A ja kiedyś miałem takie cóś do podlewania drzewek:
      www.agrofama.pl/ciagniki-rolnicze/inne-traktory/nosnik-narzedzi-rs-09_19271.html

      Bajer. 8 biegów w przód, 8 w tył. Na najniższym biegu można było osiągnąć prędkość bodajże 0,89 km/h. Na najwyższym - jakieś 14 km/h.
      Silnik chyba 18 PS chłodzony powietrzem. Ponoć jeszcze hitlerowska konstrukcja choć pod względem awaryjności niespecjalnie przypominał niemiecką solidność.
    • cheng2 Re: Video 15.04.16, 15:24
      We Wdzydzach Kiszewskich w skansenie jest podobna maszyna. Ostatnio dzialala (podobnie jak na tym filmie) do napedu traka do ciecia pni na deski. Zawsze w lipcu jest festyn i tam mozna ja zaobaczyc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka