Dodaj do ulubionych

Szukamy partnerów afiliate

09.01.19, 15:11
Witaj!
Szukamy partnerów AFILIATE

carVertical - Dekoder VIN i Raport z historii pojazdu
Najwygodniejszy sposób na stwierdzenie oszustw i wypadków

Cena: 64.99 zł
Prowizje: 25% CPA; Na podstawie 30-dniowych plików cookie

Korzyści

1. Duża baza danych uszkodzonych pojazdów
Prowadzimy ewidencję ponad 50 milionów pojazdów zgłoszonych jako uszkodzone w różnych krajach europejskich i Ameryce Północnej. Aktualizujemy nasze informacje w sposób ciągły, dzięki czemu możemy dostarczać raporty zawierające najnowsze i najbardziej odpowiednie dane dotyczące wypadków drogowych, aktów wandalizmu lub szkód spowodowanych klęskami żywiołowymi.

2. Kompleksowy raport
Większość używanych samochodów pochodzi z obcego kraju lub innego kontynentu, dlatego trudno jest śledzić zwroty akcji w ich historii. Pomożemy Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, udostępniając wszystkie dostępne dane w jednym kompleksowym raporcie.

3. Pozyskiwanie danych bezpośrednio z pojazdów
Jesteśmy pierwszym na świecie dostawcą raportów z historii pojazdów, które otrzymują niektóre dane pojazdów w czasie rzeczywistym. Informacje uzyskane za pośrednictwem tej metody nie ulegają przedawnieniu, co może mieć miejsce w przypadku różnych innych baz danych, a zatem są bardziej aktualne i trudne do podrobienia. Innowacje napędzają przejrzystość!

4. Zrozumiałe informacje
Nasze raporty nie zawierają glosariuszy, ponieważ informacje są przedstawione w jasny i przejrzysty sposób, aby ułatwić ich zrozumienie osobom, które nie są pasjonatami motoryzacji. Tam, gdzie było to możliwe, zastosowaliśmy rozwiązania graficzne, aby uzyskać natychmiastowy obraz stanu pojazdu.

5. Nowoczesna technologia blockchain
Jesteśmy firmą opartą na technologii blockchain, dzięki czemu nasze dane są trudniejsze do sfałszowania, modyfikacji lub manipulowania w porównaniu z informacjami przechowywanymi w scentralizowanych bazach danych. Więcej zaufania, mniej obaw.


Możesz promować produkty i usługi carVertical.pl na:
- Sieci społecznościowe
- Strony prywatne / blogi
- Fora
- Kampanie PPC

Jeśli masz sugestie dotyczące naszej przyszłej współpracy - nie wahaj się z nami skontaktować!


Zarejestruj się tutaj: carvertical.postaffiliatepro.com
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka