Dodaj do ulubionych

"nowy" nabytek

05.01.20, 19:28
Zupelnie bez sensu ale mam nadzieje ze troche zabawy bedzie nabylem peugota 2007cc 2007 r za cale 1000eurow , oby do wiosny
Obserwuj wątek
    • trypel Re: "nowy" nabytek 05.01.20, 20:13
      Dach pracuje gładko i nie ma śladów prżeciekania?
      Pogratulować. Jak pogoda dopisze to bedziesz miał fun

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
    • qqbek Re: "nowy" nabytek 05.01.20, 21:04
      Kurcze - najtańsze w Potato Republic of Bolanda zaczynają się od 11-12 tysięcy cebulionów, to żeś okazję wyrwał :)

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • bigzaganiacz Re: "nowy" nabytek 05.01.20, 21:58
        Nie tyle okazja co poprostu sie trafil z ogloszenia prywatnego a to przy takich sumach obcina cene o polowe , wczoraj ogladalem u dilera tez 207 aku zdechniety , dwie rozne opony na przodzie , ogolnie jakis rozklekotany i cena 2499 ...
        Ale ten tez nie jest idealny , glowny problem jaki widze to wyplowialy czerwony lakier ale to we wlasnym zakresie ogarne no i chyba tyle , nawet skorzane stolki ma takze sie ciesze z zakupu
        • qqbek Re: "nowy" nabytek 05.01.20, 22:36
          Ja 9-letnie E36 kupiłem kiedyś za 800 Funtów, choć chodziły wtedy po 2300-2500.
          Znajomy znajomych kupił okazyjnie za 1100... a potem wyszło, że ubezpieczenie za niego (19-latek, bez historii) życzy sobie 2600 czy 2800 rocznie. Nawet nie negocjowałem ceny, bo po prostu chciał się pozbyć kłopotu (nie mógł zgłosić go jako SORN, bo nie miał pod domem parkingu i przy ulicy stał).

--
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
    • liczbynieklamia Re: "nowy" nabytek 06.01.20, 17:32
      Masz niemal idealne warunki na bycie zadowolonym z kabrioletu:
      - pogoda nie za gorąca, nie za zimna (Irlandia jak rozumiem?)
      - w razie deszczu prawie normalny dach
      - niska cena zakupu
      Jest dobry moment, żeby kupić windschotta przed sezonem, jeżeli nie posiadasz (a chyba 207cc nie miał w standardzie).
          • waga170 Re: "nowy" nabytek 06.01.20, 22:00
            Kiedys kiedys, jak czytalem Auto Moto und Szport, to zawsze ostatnia strona byla wykupiona przez Dusseldorfer Oldtimer Garage. Oprocz biezacych do sprzedania zabytkow, zawsze byla oferta tego wymienionego zestawu, w roznych rozmiarach i kolorach, bo a jakze, damskie pilotki tez byly. Jeden moj kolega ktory mial w Polsce bodajze jedyny Sunbeam Alpine, paradowal wlasnie w takim zestawie z opuszczonym dachem, zaraz po stopnieniu ostatnich sniegow. A szal faktycznie niebezpieczny o czym sie przekonala jedna Isadora. Dobry sweter golf powinien wystarczec.
            Zebys nie wyszedl na nuworysza, w letnie sloneczne poludnie jezdzi sie z dachem zakrytym a odkrywa dopero jak slonce nie napierdziela w glowe, a juz letnia goraca noc to bajka.
            • bigzaganiacz Re: "nowy" nabytek 06.01.20, 23:05
              Zeby wogole byc branym za nuworysza to jednak potrzeba troche innego pojazdu a nie smiesznego gokarda , druga czesc moze i ma zastosowanie ale nie u mnie tu kazdy promien slonca na wage zlota a i temperatury nie rozpieszczaja latem w pelnym sloncu potrafi dobic do 21 stopni
              • taniarada Re: "nowy" nabytek 10.01.20, 05:56
                bigzaganiacz napisał(a):

> Zeby wogole byc branym za nuworysza to jednak potrzeba troche innego pojazdu a
                > nie smiesznego gokarda , druga czesc moze i ma zastosowanie ale nie u mnie tu k
                > azdy promien slonca na wage zlota a i temperatury nie rozpieszczaja latem w pel
                > nym sloncu potrafi dobic do 21 stopni
                Też się cieszę .Rozumiem że pierwszy właściciel jeździł do kościoła . Trzymał w garażu .A jak sprzedawał to płakał .Wybacz mój sarkazm .Zaraz wytrę nos i już mnie niema.
      • bigzaganiacz Re: "nowy" nabytek 06.01.20, 20:45
        Ire , dzis padalo i dach oceniam na zupelnie zwyczajny nie widze roznicy uzytkowej w porownaniu ze zwyklym , co do uzytkowania bez dachu licze na jakies pojedyncze dni , jak sie trafi jakis cieplejszy czyli powyzej 15 stopni, cena zakupu mala ale juz cena robocizny napraw duza ,nigdy nie mozna miec wszystkiego, no i juz sie pojawil pomysl zeby wyskoczyc do francji na pare dni latem , dam sprzetowi trzy miesiace zobacze jak sie sprawuje jak w miare dobrze to jade
    • bigzaganiacz Re: "nowy" nabytek 10.01.20, 11:48
      odkrylem wlasnie cos zabawnego
      szukalem lusterka bo jest pekniete na ebaju pisze 207cc cena 50 eurow + 20 przesylka mowie slabo
      ale szukam numeru czesci potem sie okazuje ze to lusterko to w wielu modelach i wpisuje 307cc a tam w moim kolorze moj rocznik 22 eura juz z wliczona przesylka , trzeba byc czujnym na kazdym kroku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka