13.06.20, 08:58
Nie w temacie posła Ż.

LGBT = Lepiej Gdy Będzie Trzaskowski 👍😂😂😂

Ostatnio gdzieś mi się to rzuciło w oczy, w obecnej sytuacji bardzo mi się to podoba.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka