Dodaj do ulubionych

Kwestia gustu

17.10.20, 12:28
Poszczególne marki, w jakiś sposób) upodabniają swoje auta. Tak że rodzi się styl stylistyczny.
A teraz , niezależnie od posiadanego przez Was auta) styl której marki wam się podoba.
Ja stawiam na pierwszym miejscu Mazdę.
Obserwuj wątek
    • marekggg Re: Kwestia gustu 17.10.20, 16:35
      trudne pytanie, bo niektore marki przez lata pozmienialy styl a to co bylo kiedys, juz dzisiaj jest zupelnie inne.w latach '80 mi sie podobal renault, citroen, pozniej przez dlugi czas kanciaste volvo, potem peugeot, pozniej bmwpotem znowu peugeot, potem subaru, pozniej jaguar, teraz ford. i moze znowu volvo?
    • wislok1 Re: Kwestia gustu 17.10.20, 17:55
      Ja BMW, sa mistrzami swiata w upodobnianiu stylu stylistycznego....

tiny.pl/74fp5

Rzuca sie w oczy nawet najwiekszemu debilowi i od razu mozna marke rozpoznac....
        • toreon Re: Kwestia gustu 19.10.20, 16:49
          To akurat nie. Co by jednak nie powiedzieć, Francuziki generalnie bardziej się przykładają do projektu deski rozdzielczej niż np. Japończycy. A przynajmniej udaje im się w tym względzie czymś wyróżnić.
    • bolo2002 Re: Kwestia gustu 19.10.20, 08:44
      Styl jest wazny ale w samochodzie najwazniejszy jest dobry silnik i pewne zawieszenie. Reszte mozna sobie dorobic! Kupiłem kiedys nówkę Mazdę/poza Polską/, Owszem była piekna- ale zrobiłem 360 tys km bez jednej naprawy - bo miałe genialny i niezniszczalny silnik !!!! Jezdziła 20 lat!
    • gzesiolek Re: Kwestia gustu 19.10.20, 08:56
      Jeżdżę Mazdą więc nie będę powielał... Z innych podoba mi się Jag, nowy Peugeot (zwłaszcza 508), BMW do ostatnich modeli (tych wielkich nerek w nowej 4 nie jestem w stanie zdzierżyć), Volvo... Aha i podobał mi się styl drapieżne lampy i duży grill jak wprowadziło to Mitsu 13lat temu... A teraz połowa marek ma tak... Hyundai, nowy Seat/Cupra, Audi, Ford... Oczywiście każdy coś minimalnie zmienia, ale zamysł jest ten sam...
    • tbernard Re: Kwestia gustu 19.10.20, 10:32
      Samochody marki Formuła-1 są na pierwszym miejscu. Tylko nie ma w nich zbyt wiele miejsca i trzeba by oddać do warsztatu aby przerobić go w samochód rodzinny.
      • trypel Re: Kwestia gustu 19.10.20, 16:13
        Zazdroszczę podejścia
        Zależało mi bardzo na bieżnika kumho 32a ale jednak poszedłem w klebera.
        Jednak nie umialem tak zupełnie pójść droga emocji
        • vogon.jeltz Re: Kwestia gustu 19.10.20, 16:17
          > Zależało mi bardzo na bieżnika kumho 32a ale jednak poszedłem w klebera.

Czy ja wiem... Te Kumho jakieś takie komiksowo przerysowane, na tym tle Kleber wygląda po prostu solidnie ;-)
          • trypel Re: Kwestia gustu 19.10.20, 16:45
            Zacząłem się wahać tak naprawdę między wrednym steinem a kleberem ale odwiozlem auto na przegląd i mówię gościowi co na takich subaru zjadł zeby że chciałem wielosezonowe bo wroclaw itd, a ten mi poleca klebery, to już się nie wahalem i wziąłem.
            Ciekawe czy na granicy DE nie będzie problemu że mam opony z indeksem V czyli sporo poniżej max prędkości tego modelu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka