Dodaj do ulubionych

Honker 2000

IP: *.pik.gliwice.pl 04.11.04, 17:17
90KM z 2.4l + turbo - no nieźle, nieźle ;-) ...
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuimichino Re: Honker 2000 IP: *.j.pppool.de 04.11.04, 20:17
      Ale juz moment obrotowy niczego sobie
      • Gość: Ogi Re: Honker 2000 IP: *.devs.futuro.pl 05.11.04, 06:57
        Ha ha ha

        Samochód rolniczy i nic więcej.
      • Gość: cc Re: Honker 2000 i moment, ha ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 11:58
        taki moment to ma fabka sedan z trzycylindrowym dizlem, mogą się zmierzyć na
        polnej drodze :)))))))
        • Gość: bunczek Re: Honker 2000 i moment, ha ha IP: *.lublin.mm.pl 06.11.04, 14:22
          Honker to bardzo dobre auto!!Jeżdzi nim nasze wojsko.A wojsko nie kupuje byle
          czego!!!W Jugosławi gdy zrzucali Hummera i Honkera to Hummer się psuł,a
          Honkerowi nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Kokeeno Re: Honker 2000 IP: 5.6.1D* / *.mch.sbs.de 05.11.04, 07:35
      A po kiego grzyba mu moc 300 KM w terenie?
      • Gość: rolnik Re: Honker 2000 IP: *.comarch.pl 05.11.04, 12:30
        np. żeby pociągnąć armatę przez pole
    • Gość: Magik Kwiaciarz Re: Honker 2000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 07:39
      znakomity konkurent dla Śkody Fabii - w sam raz na wiejskie drogi
    • Gość: bunczek Re: Honker 2000 IP: *.lublin.mm.pl 06.11.04, 14:21
      Honker to bardzo dobre auto!!Wojsko go używa.A wojsko nie kupuje byle czego.
    • Gość: Sven Re: Honker 2000 IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.04, 15:02
      99000 pln - za ta cene mozna znalezc kilkuletniego Land Cruisera z dobrym
      silnikiem i w b.dobrym stanie, ktory przezyje nowego Honkera i jego kierowce.
      Pod rozwage.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka