Dodaj do ulubionych

Jeszcze 13 lat

25.08.22, 18:39
(takie plany) i będzie zakaz używania pojazdów spalinowych z wyjątkiem Bugatti, Ferrari, Lamborghini i Porsche ((!)) he he. Radzę już się rozglądać za takimi, albo zacząć oszczędzać na zakup któregoś z nich. Ponadto, właściciele planety wprowadzą ograniczenia ilości aut na rodzinę.
www.youtube.com/watch?v=njUuoPyiL5Y

Obserwuj wątek
    • stavros2002 Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 19:01
      A kim są ci właściciele?
      • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 20:20
        stavros2002 napisał:

> A kim są ci właściciele?

Nie wiesz ((?)) Określa się ich różnie: globaliści, illuminati, sataniści, deep state, wolnomularze, kabała, elity...
        A kwaterę główną mają w Stanach Spierniczonych. Poniższy cytat powinien to rozjaśnić każdemu:
        "We Jews, we are the destroyers and will remain the destroyers. Nothing you can do will meet our demands and needs. We will forever destroy because we want a world of our own."
        Maurice Samuel
        Kto nie zna angielskiego, translate.google.com przetłumaczy
        I taka m.in. jest ich działalność.
        • stavros2002 Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 20:28
          Co to są Stany Spierniczone i kabała? To jakaś gwara z twojej gminy?
          • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 26.08.22, 23:36
            stavros2002 napisał:

> Co to są Stany Spierniczone i kabała? To jakaś gwara z twojej gminy?

Stany (usa-ńskie) zostały spierniczone (eufemizm), przez właścicieli planety, o czym była wyżej mowa, a kabała została wyjaśniona tamże wraz z szeregiem synonimów.

• stavros2002 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 14:25
              A jak zostały spierniczone
              • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 15:26
                stavros2002 napisał:

> A jak zostały spierniczone

Zaczęło to być widoczne od przemówienia prezydenta J. F. Kennedyego, który zapowiedział rozprawienie się z elitami (patrz wcześniej ich synonimy). Jak wszyscy wiedzą, nie udało mu się, bo Elites (często zwane również Deep State mają rzeczywistą władzę i nie pozwolą sobie na jakiekolwiek próby pozbawienia jej ich nie tylko w Stanach - powiem dosadniej s3.141592653589...2.718281828459...d/2dolonych - ale i nad światem, przy czym prezydenci (i nie tylko) są tylko marionetkami w ich rękach. Od tego czasu Stany zaczęły się coraz bardziej pogrążać w chaosie, który jak złośliwy nowotwór ma swoje przerzuty na cały świat.
                www.chemtrailplanet.comTu masz prawie wszystko. Celem nadrzędnym jest oczywiście wybicie, co do nogi, ludności całego świata, przy zachowaniu pozorów jak dobrze się jej robi.
                • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 15:29
                  al.1 napisał:

Nastąpiło zwurdzenie w linku. Podaję bezpośredni:
                  www.chemtrailplanet.com
                  • bwv1080 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 16:21
                    al.1 napisał:
                    > Nastąpiło zwurdzenie w linku. Podaję bezpośredni:

Nie wiem, czemu nie podałeś tego linku. Jest na podobnym poziomie merytorycznym.

www.tfes.org/
                    • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 20:05
                      bwv1080 napisała:

> Nie wiem, czemu nie podałeś tego linku. Jest na podobnym poziomie merytorycznym.
                      > www.tfes.org/

Takie porównania mogą robić tylko ci, dla których jedynie meRdia gównego ścieku są autorytetem.
                      Bum tarara

• stavros2002 Re: Jeszcze 13 lat 28.08.22, 08:19
                        Co to jest główny ściek?
                        • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 06.09.22, 23:31
                          stavros2002 napisał:

> Co to jest główny ściek?

Przeciwieństwo niezależnych mediów.
                  • klemens1 Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 09:24
                    al.1 napisał:

> al.1 napisał:
                    >
                    > Nastąpiło zwurdzenie w linku. Podaję bezpośredni:
                    > www.chemtrailplanet.com

Już chyba pisałem o tym, że swego czasu robiłem oprogramowanie "przewidujące", na jakiej wysokości te "chemtrailsy" się pojawią. Są na to wzory.
                    • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 06.09.22, 23:12
                      klemens1 napisał:

> Już chyba pisałem o tym, że swego czasu robiłem oprogramowanie "przewidujące",
                      > na jakiej wysokości te "chemtrailsy" się pojawią. Są na to wzory.

Pewnikiem mówisz o szybko znikających smugach kondensacyjnych skoro piszesz chemtrailsy w cudyzysłowie. To są dwie różne rzeczy.
                      • klemens1 Re: Jeszcze 13 lat 07.09.22, 08:10
                        One niekoniecznie znikają szybko.

Poza tym jest prosta kwestia - skoro nas trują, to dlaczego przeciętna długość życia się powiększa?
                        Druga sprawa - prościej jest zatruć wodociągi, niż rozpraszać bez sensu substancję na takiej wysokości, która przez to jest mniej skuteczna.
                        Trzecia sprawa - rządy wydają dużo kasy, by mieć sporą populację i jak najzdrowszą. Więc znowu sprzeczność.

O to, czy wierzysz w płaską Ziemię, już chyba pytałem?
    • marekggg Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 19:19
      czy mozesz podac dokladnie w jakich dokumentach tak jest zapisane?
      bo opowiadanie jednego nawalonego rolnika mi jakos nie pasuje.
      • waga173 Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 19:29
        To nie nawalony rolnik, to Al.1 we wlasnej osobie.
        • marekggg Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 19:41
          czyli zaganiacz i al1 to jest to samo?
          • qqbek Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 20:01
            marekggg napisał:

> czyli zaganiacz i al1 to jest to samo?

Nie - zwiędlacz to ruski troll za ruskie pieniądze, kolega faszystów z Kamractwa i innego ścierwa, al.1 jest kosmitą od teorii spiskowych, wyznawcą chemtrails, reptilian i objawień Edyty Górniak.

Każdy jest na swój sposób "oryginalny", żeby nie użyć słów mniej kulturalnych, ale o ile zwiędlacz wkurwia, to al-a mi po prostu żal.
            • marekggg Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 20:19
              ach joooo - powiedzial krecik.
            • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 00:10
              qqbek napisał:

> marekggg napisał:
              >
              > > czyli zaganiacz i al1 to jest to samo?
              >
              > Nie - zwiędlacz to ruski troll za ruskie pieniądze, kolega faszystów z Kamractw
              > a i innego ścierwa, al.1 jest kosmitą od teorii spiskowych, wyznawcą chemtrails
              > , reptilian i objawień Edyty Górniak.
              >
              > Każdy jest na swój sposób "oryginalny", żeby nie użyć słów mniej kulturalnych,
              > ale o ile zwiędlacz wkurwia, to al-a mi po prostu żal.

Ech:
              1. Te tzw. teorie spiskowe, to maskowane i przez gawiedź nie rozpoznawane, spiski mające na celu depopkę poprzez śmiercionki, tlenek grafenu i wszelki inny syf zrzucany na nas jak na insekty - o innych draństwach nie chce mi się pisać bo bym musiał na to poświęcić cały dzień.
              2. Reptilianie, to nie sfera moich zainteresowań
              3. Edyta Górniak to nie moja idlolka
              Same chybienia.
              A tu deser:
              www.youtube.com/watch?v=fC92HLaxxG4
              • qqbek Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 19:36
                Popiję to g.
                • waga173 Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 08:42
                  Ten z filmiku jest tak rasowy ze nie zaklada mycki bo ma juz ja wrosnieta w leb od urodzenia.
                  • qqbek Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 09:39
                    waga173 napisał:

> Ten z filmiku jest tak rasowy ze nie zaklada mycki bo ma juz ja wrosnieta w leb
                    > od urodzenia.

Na pierwszy rzut oka przypomina trochę gościa z kanału MotoBieda, ale tamten ma coś do przekazania.

Z całości najlepsza jest chyba animacja na początku filmu 🤣
                    • waga173 Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 09:46
                      Najzupelniej powaznie, jak mam podejrzenie czy ktos jest "z naszych' ze wzgledu na dolna czesc ucha:) albo przedzialek miedzy wasami:) albo oko ponizej ucha:) to zeby rozwiac podejrzenie wyobrazam go sobie w mycce. Niektorym pasuje a niektorym nie...
                      • qqbek Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 13:34
                        waga173 napisał:

> Najzupelniej powaznie, jak mam podejrzenie czy ktos jest "z naszych' ze wzgledu
                        > na dolna czesc ucha:) albo przedzialek miedzy wasami:) albo oko ponizej ucha:)
                        > to zeby rozwiac podejrzenie wyobrazam go sobie w mycce. Niektorym pasuje a nie
                        > ktorym nie...

1000 lat migracji Żydów do Polski (zaczęli jeszcze w XI wieku), a ty się dziwisz, że weszpolak Bąkiewicz ma orli nos, czy inna menda z kanału YT typ "semicki".
                        Jak by zrobić badania genetyczne, to by pewnie wyszło, że w przeciętnym Polaku jest kilkanaście procent genotypu Żyda aszkenazyjskiego.
                        Rasizm się kończy na ubiorze, jak się ubiór zrzuci zaczyna się "tygiel kulturowy" i "mieszanie genów" ;)
        • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 26.08.22, 23:55
          waga173 napisał:

> To nie nawalony rolnik, to Al.1 we wlasnej osobie.

Nie trafiłeś.
      • bigimax4 Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 22:52
        www.weforum.org/agenda/2021/07/what-6-executives-europe-aviation-sector-say-eu-sustainable-fuel-saf-blending-mandate-refueleu/
        Tam dalsze odnosniki do propozycji komisij europejskiej czy innego lewackiego gowna

A nawalony to ty jestes ,chociaz bym stawial ze jestes poprostu kompletnym kretynem
      • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 26.08.22, 23:53
        marekggg napisał:

> czy mozesz podac dokladnie w jakich dokumentach tak jest zapisane?
        > bo opowiadanie jednego nawalonego rolnika mi jakos nie pasuje.

Dlaczego nawalonego? Może dociekliwego? Nie mam czasu aby grzebać w necie za tymi informacjami. Przypuszczam, że chodzi o the 2022 World Economic Forum in Davos. Kto ma wąty, może go zapytać.

• kreinto Re: Jeszcze 13 lat 25.08.22, 21:03
      al.1 napisał:

> (takie plany) i będzie zakaz używania pojazdów spalinowych z wyjątkiem Bugat
      > ti, Ferrari, Lamborghini i Porsche ((!))
      he he. Radzę już się rozglądać za
      > takimi, albo zacząć oszczędzać na zakup któregoś z nich.
      Czy Macan wystarczy bo właśnie wjechał? 🤔
      • al.1 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 00:20
        kreinto napisał:

> al.1 napisał:
        >
        > > (takie plany) i będzie zakaz używania pojazdów spalinowych z wyjątkiem [b
        > ]Bugat
        > > ti, Ferrari, Lamborghini i Porsche ((!))[/b] he he. Radzę już się rozglą
        > dać za
        > > takimi, albo zacząć oszczędzać na zakup któregoś z nich.
        > Czy Macan wystarczy bo właśnie wjechał? 🤔

Siur na mur. Ale tym się będzie podróżować. W przypadku zderzenia, tylko odbicie :)
        • kreinto Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 08:48
          al.1 napisał:

> Siur na mur. Ale tym się będzie podróż
          > ować
          . W przypadku zderzenia, tylko odbicie :)
          Kiedy będą pokolizyjne używki? 😜
    • bolo2002 Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 08:48
      To ja już biegnę po Bugatti... ale miniaturkę!
    • engine8t Re: Jeszcze 13 lat 27.08.22, 20:27
      No nie uzywania ale sprzedawania nowych?
    • engine8t Re: Jeszcze 13 lat 01.09.22, 19:27
      Najlepsze to to ze niecaly tydzien temu Lewactwo Kalifornijskie powiedzialo ze nie bedzie mozna sprzedwac aut na benzyne a juz wczoraj nakazano ze bedie kilka dni goracych i zeby nie ladowac aut elektrycznych wieczorem i wczesna noca bo pradu brakuje....
      No to kiedy te ludzi maja te auta ladowac - rozsadek i zalecenia i zachety byly wlasnie ze mozna sobie ladowac auto kiedy sie wroci z pracy..
      www.mystateline.com/news/national/california-asks-residents-not-to-charge-electric-vehicles-days-after-announcing-gas-car-ban/
      • bigimax4 Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 09:31
        ideologia zawsze przegrywa z rzeczywistoscia
        niestety lewaki beda dawac z siebei wszytko zeby nas ostatecznie wykonczyc
    • galtomone Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 07:31
      Czytałem wczoraj, że ządnego zakazu nie będzie, za to pojawi się paliwo do silników spalinowych produkowane z alg.
      Cena obecnie to +/- 10 EUR za litr (ale jeszcze bez żadnych podatków, itd.).
      Może być spalane w każdym praktycznie silniku spalinowym, z uwagi na produkcje będzie całość produkcja/spalanie neturalna dla środowisku.

Ale z uwagi na ilośc produkcji i cene, będzie tylko właśnie dla takich co mają auta więcej niż... "nie tanie".
    • bywalec.hoteli Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 13:14
      Na dzień dzisiejszy to nie wierzę :) Polacy sami będą w warsztatach produkować spalinówki.
    • bigimax4 Re: Jeszcze 13 lat 02.09.22, 17:24
      komunizm sie nakreca , jak byscie byli ciekawi jak to zrobia ?
      to wlasnie tak

www.carexpert.com.au/car-news/australian-bank-to-stop-loans-for-petrol-diesel-vehicles-by-2025

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka