26.08.22, 23:44
Fura z tego roku lub poprzedniego,
Jakas tam nawi , dab radio , kamera cofania , twardy plastik fantastik wszedzie i fejkowa plastikowa "skora" na kierownicy,
Kto zgadnie co to moze byc , fura klasy b
Obserwuj wątek
    • waga173 Re: Zagadka 27.08.22, 00:30
      bigimax4 napisał:

> Kto zgadnie co to moze byc

To jest kierownica tej fury. Zaleznie czy masz raczki male czy duze jak u podolskiego zlodzieja, mozesz sobie samo "kolko" kierownicy tym wentylem podpompowywac coby go pocienkowac albo zgruboiscic.

A co to za zagadka: Ni skorki ni gnatka?
      • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 00:45
        Wrzuce potem zdjecie kierownicy grubasie,
        Pierwszy raz w zyciu widzialem plastikowe "przeszycie skorzanej kierownicy"
        Wogole caly samochod to jeden wielki fejk

Dla twojej informacji , zdjecie przedstawia
        Hamulce bebnowe z tylu , ostatnie widzialem w maluchu i zdawalo mi sie ze w europie od dobrych paru lat to przeszlosc
      • marekggg Re: Zagadka 27.08.22, 00:57
        ja juz myslalem ze pochwalisz polozenie kostki brukowej i poprosisz o telefon.
        • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 01:20
          Pewnie polacy kladli nie ma sie czym podniecac
    • gzesiolek Re: Zagadka 27.08.22, 00:51
      A to nie jakaś hybryda, bo gdzieś widziałem takie rozwiązanie i to wcale nie były stricte hamulce bębnowe mimo prawie identycznego kształtu...
      • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 01:18
        Nie , silniczek chyba 1.0 , dynamika betoniarki , rozbawily mnie elektroniczne gadzety i rozwiazania techniczne z przed 10-15 lat
        • gzesiolek Re: Zagadka 27.08.22, 01:21
          Ale tak patrzę i Renault cały czas używa w wybranych modelach bębnów z tyłu, więc strzelam, że to siakieś Renault...
          • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 01:34
            Poszedlem trzasnac zdjecie i obok corsa z 2016 nie wiem jaki model ale tez z bebnami ale patrze dalej ostatnia jariska juz na tarczach i tez ma pare lat, takze sobie pomyslalem ze tego juz sie w europie nie uzywa i to kompletny obciach

Nie renault

Specjalnie dla lublinskiego kretyna , moj 15 letni mercedes to jest niebo a ziemia do tego nowka plastikowego gowna , kto to kupuje to ja nie mam pojecia
            • gzesiolek Re: Zagadka 27.08.22, 01:56
              Prywatnie moje ostatnie auto z bębnami z tyłu to był Civic z 1996... Pozostałe miały tarcze...

Z firmowych z ostatnich 15lat to chyba Logan i Punciak miały tarczobębny... Reszta tarcze...

A tak to jak nie Renault (choć tam też są jak widzę w testach) i litrowy silnik to nie wiem... Jakiś koreaniec?
              • waga173 Re: Zagadka 27.08.22, 02:20
                Renaulty przynamniej te co rozpoznaje, maja kola na piec srub nie cztery.
                Wiec moze i Logan. Po wielkosci (szerokosci) tego bebna podejrzewam ze to moze byc jakas hybryda albo elektryk.
              • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 02:20
                Prywatnie moje ostatnie auto z bębnami z tyłu to był Civic z 1996... Pozostałe miały tarcze...

To tez wlasnie mnie to mocno zaskoczylo jak to zobaczylem
                W nowej furze

A tak to jak nie Renault (choć tam też są jak widzę w testach) i litrowy silnik to nie wiem... Jakiś koreaniec?

W polsce chyba ta marka niedostepna ale ma swoja ponad 100 letnia historie

• bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 02:25
          Co do silnika to musze sprostowac , internety podaja 1.5 , wrazenia jak 0.8 z tiko
          • waga173 Re: Zagadka 27.08.22, 03:43
            bigimax4 napisał:

> Co do silnika to musze sprostowac , internety podaja 1.5 , wrazenia jak 0.8 z t
            > iko

Przestalismy zgadywac. Czekamy na sprostowanie ze to nie te zdjecie sie wkleilo.
          • gzesiolek Re: Zagadka 27.08.22, 08:14
            Marka raczej niedostępna w PL ale popularna, auto nowe, silnik 1.5. Kurka nie wiem, może jakieś Daihatsu...
            • kreinto Re: Zagadka 27.08.22, 08:47
              gzesiolek napisał:

> Marka raczej niedostępna w PL ale popularna, auto nowe, silnik 1.5. Kurka nie w
              > iem, może jakieś Daihatsu...
              Dai nie jest dostępne w całej EU chociaż prosta konstrukcja i ponad stuletnia historia by się zgadzały. 🤔
    • duze_a_male_d_duze_m Re: Zagadka 27.08.22, 05:37
      Corsa.
      • waga173 Re: Zagadka 27.08.22, 05:59
        Przegladalem zdjecia nowych samochodow segmentu B ze szczegolna uwaga patrzac na tylne kola i do grupy podejrzanych trafila Corsa, ale nie pasowal silnik i dostepnosc w Polsce. Opel niedostepny? Dostepny od stu lat. Ale fakt, to jakis Vauxhall.
        Wiesz skad wziela sie w Warszawie nazwa ulicy Foksal? Tak, od Vauxhall. A drewniany tor kolarski gdzie przed wojna scigaly sie tez Harleye z Indianami, Dynasy? Na Dynasach? Od de Nassau!
    • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 10:17
      Chinski dramat , MG 3 ,

• trypel Re: Zagadka 27.08.22, 10:31
        Tych mg to się teraz sporo wszędzie pojawiło
        We wloszech i Austrii tez je widzę
        Ale w testach wychodzi niezła kupa
        • bigimax4 Re: Zagadka 27.08.22, 14:17
          Nie jechalem ale w ciemno biore dacke zamiast tego wynalazku
          Jezdzacy dramat , w mojej opinii chinczycy jeszcze w lesie jesli chodzi o motoryzacje w porownaniu z produkcja europejska
      • waga173 Re: Zagadka 27.08.22, 10:47
        Wszyscy zgadnelismy. Bo pytanie bylo "co to moze byc" a nie kawalek czego te zdjecie pokazuje.
        Zreszta sam odpowiedziales ze to fura klasy b. A na moja zagadke nie odpowiedziales.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka