Dodaj do ulubionych

RIP Christine McVie

01.12.22, 00:14
Teraz znajdzie swoj "pot of gold".

www.youtube.com/watch?v=FRdcRyp4UcA
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: RIP Christine McVie 01.12.22, 00:20
      [*]
    • marekggg Re: RIP Christine McVie 01.12.22, 03:22
      coz, szkoda.
    • bywalec_hoteli Re: RIP Christine McVie 01.12.22, 23:19
      o, szkoda, pięknie śpiewała, śliczny głos miała.

to twoja równolatka?
      • waga170 Re: RIP Christine McVie 01.12.22, 23:46
        Blisko. Ona grala na instrumentach klawiszowych i czasem na... akordeonie. A glos niesamowity, taki jakby smutnawy, sluchalem jeszcze na plytach a nie na jakims telefonie.
        • bywalec_hoteli Re: RIP Christine McVie 02.12.22, 00:22
          no to juz jest ten czas żeby doceniać każdy dzień 😀 mówię serio
          • waga170 Re: RIP Christine McVie 02.12.22, 00:46
            Ja kazdy dzien doceniam od urodzenia. Tylko plyny towarzyszace docenianiu sie zmieniaja.
            • taniarada Re: RIP Christine McVie 02.12.22, 06:35
              Tylko szkoda że ty i twój koleś innym to wmawia .Za bardzo nie doceniasz bo
              szarpiesz się z ludźmi i ich obrażasz .Kiedyś pójdziesz na drugą stronę lustra i nikt cię nie zauważy .Już dawno pisałem byś wrzucił na luza cieszył się każdym dniem życia ,a nie zajmował się pierdołami i zakładał durne wątki .Sam widzisz że nie masz tu za dużo przyjaciół.
        • qqbek Re: RIP Christine McVie 02.12.22, 08:00
          Bo kiedyś żeby śpiewać, to trzeba było mieć głos, a nie tylko zgrabną buzię.

Z tego pokolenia chyba jeszcze tylko Grace Slick się uchowała. Też głos nad głosy.
          • waga170 Re: RIP Christine McVie 02.12.22, 08:14
            Buzia, glos i co sie spewa. Akurat Christine McVie buzia tez mi sie podobala a lubie brunetki:) A ta druga, Stevie, jakby number one miedzy nimi dwoma, kawalki miala dobre, ale glos w porownaniu jakis skrzeczacy, zeby nie powiedziec pierdzacy. A Grace Slick to inna kartka z tej samej bajki tysiaca i jednej nocy.
    • taniarada Re: RIP Christine McVie 02.12.22, 09:49
      Zmarła po krótkiej chorobie . Nikt nie zna dnia i godziny .Szkoda każdego .Mojemu kumplowi 60 lat robił usg jamy brzusznej .To ta co obsługiwała mówi pan już swoje przeżył .Takie życie .Ciesz się chwilą bo one w życiu najważniejsze .Pozdrówka .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka