Gość: Bolek
IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl
12.11.04, 12:37
Pojawiło się ostatnio dużo postów od niby Czechów - ale piszących z polskich
serwerów (pomijam tematykę, bo jest beznadziejnie głupia - podobnie jak i
szczawie, które je zamieszczają). Czy te debilne wątki admin nie może usuwać?
Nie popieram postów obrażających adminów (były takie kilka dni temu), ale
sądzę, że admin rzeczywiście nic nie robi. To chyba nie jest jego rola na
forum.