IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 12.11.04, 12:37
Pojawiło się ostatnio dużo postów od niby Czechów - ale piszących z polskich
serwerów (pomijam tematykę, bo jest beznadziejnie głupia - podobnie jak i
szczawie, które je zamieszczają). Czy te debilne wątki admin nie może usuwać?
Nie popieram postów obrażających adminów (były takie kilka dni temu), ale
sądzę, że admin rzeczywiście nic nie robi. To chyba nie jest jego rola na
forum.
Obserwuj wątek
    • Gość: pfan Re: Nowa moda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 12:45
      chyba myslisz pojecie admin i moderator :P

      pozdrawiam
      • Gość: Bolek Re: Nowa moda IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 12.11.04, 12:50
        Stawiam między nimi znak równości - nazwijmy go(ich) gospodarzem forum, ale i
        tak nie ma to znaczenia dla poruszonej kwestii.
    • Gość: niro Re: Nowa moda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 17:37
      Jest tylko 2 opiekunow tego forum.Mysle ze nie sa w stanie kasowac wszystkich
      debilnych postow jakie przez 24 h przychodza.
      Stali bywalcy juz po nicku rozpoznaja kogo trzeba wrzucic do kosza.
      Ale niestety nowicjusze zawsze daja sie wpuscic w maliny!
      A glupole byli i beda - taki juz ten swiat...
      • Gość: komunista Re: Nowa moda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 17:51
        Jakbyś zabił wszyskich debili na ziemi to nie miałbys z czego żyć .
    • Gość: Robert To zdrowa reakcja rynku na masę obraźliwych IP: *.aster.pl 12.11.04, 17:57
      postów pod adresem posiadaczy i producentów skody. A że inni na tym cierpią, no
      cóż....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka