Gość: Slawek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.02.05, 15:48
Co sądzicie o tych modelach. Znalazłem Bravo z '97 1,6 z gazem, za 12 tys.
Ładnie wyglądają, ale z drugiej strony jakość średnia, no i fatalnie w crash-
testach wychodzą. Jakie jest Wasze zdanie.
Pzdr.