Gość: jazz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 14:43 Mam zamiar założyć alufelgi do Hondy Jazz Enzo V 15" i gumki 185/55/15 Nokian NRHi co wy na to, jakieś opinie o tych felgach? Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek