Gość: baska
IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl
11.09.01, 09:16
Kochani zmotoryzowani, jestem "nowa kierowca" i nie chcialabym, zebyscie kiedys
musieli na mnie trabic i pukac sie znaczaco w czolo. W zwiazku z powyższym mam
prosbe o odpowiedz na kilka dreczacych mnie pytan;
1. Jak ustawic fotel, zeby bylo bezpiecznie, wygodnie i zeby nie jechac "na
sepa" jak tu ostatnio wyczytalam?
2. Jak stoicie na swiatlach np. to noga na sprzęgle i jedynka, czy luz a
dopiero potem jedynka i gazu?
3. Okropnie sie boje zmieniac pas ruchu, bo wszyscy leca jak szaleni.
Kierunkowskaz, hamuje i czekam cierpliwie az ktos mnie wpusci?
To na razie tyle, jak mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to sie odezwe. Z góry
dziekuje za wskazówki i pomoc.
Baska