Dodaj do ulubionych

facet, czy kobieta? kto lepiej jezdzi samochodem??

06.01.07, 15:53
Faceci jezdza nerwowo, kobiety spokojnie, lecz nie jest to regula, bo zawsze
moze byc odmiennosc. Zapraszam do debaty.
Obserwuj wątek
        • raferi Re: Facet jeździ lepiej! 08.02.07, 11:37
          Dlaczego wszyscy napadają na Panie za kierownicą?
          Te wspaniałe, rozgorączkowane modą i dziećmi a jeszcze niezaspokojonym mężem
          istoty Bożej produkcji - czyż mogą jeździć inaczej, niż to czynią, w obliczu
          takich otaczających Je wyzwań???
      • mysza55 Re: Facet jeździ lepiej! 08.02.07, 17:43
        nie zgadzam się z tobą
        kobiety również potrafią być porywcze, nie wiem, czy nie bardziej niż mężczyźni

a te, które jeżdżą kilka ładnych tysięcy wink rocznie równie dobrze jak panowie
        dają sobie radę w trudnych sytuacjach
        nie mam tu na myśli tych pań, którym mężowie łaskawie użyczą auta w momencie,
        kiedy wracają z zakrapianych imprez ( i ciągłe pouczanie, taki zestresowany
        kierowca, to okropne zagrożenie na drodze)
        • klimet8 Re: Facet jeździ lepiej! 03.07.07, 12:54
          Nie jest to regułą, ale wydaje mi się, że chyba jednak mężczyźni jeżdżą lepiej.
          Tak to prawda, że mężczyźni jeżdżą bardzo często agresywnie i za szybko, ale z
          drugiej strony często spotykam się z tym, że kobiety jeżdżą zbyt wolno, nie
          uważnie, nie zwracają uwagi na to, co dzieje się wokół nich na drodze, często
          są rozkojarzone za kierownicą. Ja wiem, że to duże uproszczenie, bo są przecież
          kobiety, które jeżdżą bardzo dobrze, ale często niestety tak właśnie jest.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka