12.06.05, 09:25
Apropos watku, ktory sie pojawil na innym forum:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=24566983&v=2&s=0
Lato idzie, wiec warto zapytac:

- bierzecie?
- wolicie na pajaca czy na baner?
- jakies preferencje czy restrykcje co do autostopowiczow?
- co myslicie o kasie za podwode?
Obserwuj wątek
    • bojownik_syjamski Re: autostop 12.06.05, 10:06
      Autostopowicze to pijawki.

      Zamiast kupic bilet kolejowy, wziac rower, kupic samochod - to pasozytuja na
      innych.
      • adek28 Re: autostop 12.06.05, 11:25
        Zabieram czasami.
        Nie ukrywam , ze raczej kobiety.
        Na pewno nie obszarpańcow (nie szata zdobi czloieka ) , tzn dlugowłosi w
        koszulkach Slayer owszem ( sam takie nosilem ) .
        ALe nie zapijaczonych.
        Tylko w ciagu dnia.
        Tylko na "swoim terenie"
    • 1.48v Re: autostop 12.06.05, 11:39
      Taa, a potem tygodniowe wietrzenie auta, fuj!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka