bert.d.s
12.06.05, 09:25
Apropos watku, ktory sie pojawil na innym forum:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=24566983&v=2&s=0
Lato idzie, wiec warto zapytac:
- bierzecie?
- wolicie na pajaca czy na baner?
- jakies preferencje czy restrykcje co do autostopowiczow?
- co myslicie o kasie za podwode?