Dodaj do ulubionych

Chryslerem PT Cruiserem do slubu

IP: 5.1R2D* / 3.179.77.* 05.08.02, 00:56
Witajcie Forumowicze!
dokladnie za dwa miesiace sie zenie. Chcialbym zaostac zawieziony do slubu
autem z tytulu postu. Czy ktos moze wie, gdzie takie auto mozna wynajac w
Poznaniu? Z gory dziekuje za "powazne" odpowiedzi.
PZDR
JANKES
Obserwuj wątek
    • wartasikora Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu 05.08.02, 02:37
      Gość portalu: Jankes napisał(a):

      > Witajcie Forumowicze!
      > dokladnie za dwa miesiace sie zenie. Chcialbym zaostac zawieziony do slubu
      > autem z tytulu postu. Czy ktos moze wie, gdzie takie auto mozna wynajac w
      > Poznaniu? Z gory dziekuje za "powazne" odpowiedzi.
      > PZDR
      > JANKES

      sprawdz w domach pogrzebowych .jak nie beda miec PT Cruisa to cos podobnego
      napewno znajda i z checia wypozycza?
    • Gość: mikis Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: *.mos.gov.pl / 194.181.155.* 05.08.02, 08:53
      kumpel jechał Cruiserem w na wiosnę do ślubu - wyglądało całkiem nieźle, ale
      ostrzegam że w środku stosunkowo mało miejsca - jeśli suknia panny młodej ma
      być mocno rozkloszowana to będą problemy ( troszkę się pognie..). jeśli nadal
      masz ochotę na Cruisera daj znać - dowiem się gdzie i jak...
      osobiście jechałem do ślubu samochodem wypożyczonym z muzeum motoryzacji w
      Otrębusach - merc kabrio z 1936 r. - pełny odlot - polecam
      • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / 3.216.80.* 05.08.02, 09:00
        Wiem , ze nie ma z tylu za duzo miejsca, niemniej jednak nadal to rozwazam,
        wiec jakbys mogl sie zorientowac, to reflektuje.
        PZDR
        JANKES
        • Gość: mikis Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: *.mos.gov.pl / 194.181.155.* 05.08.02, 09:09
          facet wynajmujący w Warszawie i okolicach Criusera do ślubów nazywa się Rafał
          Wichrowski i znajdziesz go pod tel. 0-602-440-519.
          przy okazji - gratulacje!
        • Gość: hocest Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 217.153.90.* 05.08.02, 09:11
          dokładnie za dwa miesiące biorę ślub i dokładnie jedziemy takim samym autem
          lprawdą jest że mało w nim miejsca ale wolę mniej miejsca niż "śmierdzące"
          stęchlizną "samochody" z muzeum w Otrębusach.
          namiary na takowych ludzi w Wawie mam ale może spróbuj u lokalnego dealera.
          co do muzeum motoryzacji to pozwolę sobie wyrazić opinię że muzeum kasuje
          straszne pieniądze ale nic nie inwestuje w auta. skutek jest taki że aute te
          zwykle jeżdżą cały sezon na plastikowych dekoracjach chyba że młodzi ustroją
          sobie auto sami ale to kosztuje dodatkowo bo kwiaty no i czas postoju auta.
          moim zdaniem wielkie halo o nic

          wszystkigo dobrego Jankes !!!!!

          i trzymaj się to jeszcze dwa miesiące :)
          • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / *.gepower.com 05.08.02, 09:33
            Gość portalu: hocest napisał(a):


            > wszystkigo dobrego Jankes !!!!!
            >
            > i trzymaj się to jeszcze dwa miesiące :)

            I Tobie tez wszystkiego dobrego. Niestety ja potzrebuje namiar na kogos w
            okolicach Poznania. Ale masz racje, sprobuje u lokalnego Dealera. W koncu jak
            ktos ma takie auto i wynajmuje je na sluby, to pewnie tam sie mogl tez oglosic.
            Pozdrawiam
            JANKES
          • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / *.gepower.com 05.08.02, 09:45
            Gość portalu: hocest napisał(a):


            > wszystkigo dobrego Jankes !!!!!
            >
            > i trzymaj się to jeszcze dwa miesiące :)

            I Tobie tez wszystkiego dobrego. Niestety ja potzrebuje namiar na kogos w
            okolicach Poznania. Ale masz racje, sprobuje u lokalnego Dealera. W koncu jak
            ktos ma takie auto i wynajmuje je na sluby, to pewnie tam sie mogl tez oglosic.
            Pozdrawiam
            JANKES
            • Gość: hocest Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 217.153.90.* 05.08.02, 10:11
              sluby zwykle "obsługuje"testowy egzemplarz autka
              • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / *.gepower.com 05.08.02, 10:19
                O tym nie pomyslalem. Dzieki.
                Pozdrawiam
                Jankes
                • Gość: darekk Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 217.153.15.* 05.08.02, 11:51
                  sam bralem slub 1 czerwca 2002 i z perspektywy tego krotkiego czasu uwazam, ze
                  z calej imprezy to czym jechalem mialo chyba najmniejsze znaczenie. a jechalem
                  lexusem is - sam siedzialem za kierownica, a zona obok na siedzeniu pasazera:
                  uwielbiam prowadzic i nie wyobrazam sobie, zeby do wlasnego slubu mial mnie
                  ktos wiezc. sprobuj, warto.
                  w ogole to mialem jechac swoim trzydziestoletnim fiatem - mysle, ze zrobilby
                  wieksze wrazenie od lexa.
                  wczesniej chcialem zainwestowac na slub w jakies wielkie amerykanskie pudlo,
                  albo starego rollsa, ale teraz juz jestem przekonany, ze na auto do slubu nie
                  warto wylozyc nawet grosza. wez ten wozek, ktory masz pod reka za darmo. lexus,
                  fiat, chrysler - who cares?

                  darekk

                  p.s. powodzenia stary. slub i wesele to najwspanialsze chwile w zyciu. geba mi
                  sie nie zamykala od usmiechu :)
                  • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / 3.216.80.* 05.08.02, 13:17
                    Dzieki stary za rady. Jest jeden klopot. Nie cierpie prowadzic auta w
                    garniturze, a zdejmowac go do jazdy i potem zakaldac przed kosciolem. Obciach.
                    Tak wiec pozostane przy opcji bycia wiezionym.
                    PZDR
                    JANKES
                    • Gość: darekk Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 217.153.15.* 05.08.02, 13:52
                      nie mialem garnituru.

                      smoking. :)
                      • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / 3.216.80.* 05.08.02, 15:24
                        Gość portalu: darekk napisał(a):

                        > nie mialem garnituru.
                        >
                        > smoking. :)
                        Po jednych pieniadzach.
                        Pozdrawiam
                        Jankes
          • Gość: mikis Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: *.mos.gov.pl / 194.181.155.* 06.08.02, 12:29
            głupi post...
            nie miałem żadnych dekoracji, samochód niczym nie śmierdział, a jeśli cię nie
            stać na wypozyczenie, to już twój problem...
    • Gość: piotras Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: *.lubin.dialog.net.pl 05.08.02, 17:03
      A ten "P0 BABCI"?
      Poszukaj,pogadaj z właścicielem,może się zgodzi?

      • Gość: Jankes Re: Chryslerem PT Cruiserem do slubu IP: 5.1R2D* / *.gepower.com 05.08.02, 17:05
        Sprobuje
        Dzieki
        Jankes
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka