Gość: Jankes
IP: 5.1R2D* / 3.179.77.*
05.08.02, 00:56
Witajcie Forumowicze!
dokladnie za dwa miesiace sie zenie. Chcialbym zaostac zawieziony do slubu
autem z tytulu postu. Czy ktos moze wie, gdzie takie auto mozna wynajac w
Poznaniu? Z gory dziekuje za "powazne" odpowiedzi.
PZDR
JANKES