darek9999
22.08.05, 22:01
mam pytanie do wszystkich,którzy znają temat.mogę kupić passata b5 1,8T
lipiec 2000 160 tys km,bezwypadkowy,ze znakomitym wypasem np
xenony,alcantara,esp.ile można za to dać oczywiście zagranicą,ile wyniosą
opłaty w polsce,czy umowa np na 1000 euro przejdzie przez akcyzę?z góry
dziękuję za wszelkie rady i sugestie