Dodaj do ulubionych

Silnik 2.3 w audi 90

IP: *.media4.pl 02.12.02, 12:07
Jestem zainteresowany kupnem Audi 90 z silnikiem 2.3 +gaz (mod. B3). Czy
ktoś moze cos napisać o tym aucie i z tym silnikiem?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka