Gość: Janusz IP: *.media4.pl 02.12.02, 12:07 Jestem zainteresowany kupnem Audi 90 z silnikiem 2.3 +gaz (mod. B3). Czy ktoś moze cos napisać o tym aucie i z tym silnikiem? Link Zgłoś Obserwuj wątek