Gość: Lukasz IP: *.pol-nil.com.pl 29.01.03, 12:47 Brawo Citroen! To jedynie słuszna marka! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: vd Re: Citroen Xsara IP: proxy / *.topware.pl 29.01.03, 13:48 nie jestem pewien czy tak znaczne optycznie dociazenie przodu (wielki emblemat, reflektory, potezny zderzak) w tak lekkiej sylwetce auta jest dobrym pomyslem, moim zdaniem to auto prosi sie juz o bardziej calosciowe zmiany. Na zdjeciu wyglada jak zlepiony C5 z Siena. Link Zgłoś
Gość: frax Re: Citroen Xsara IP: *.acn.pl / 10.68.0.* 29.01.03, 14:16 Nie pokazane na zdjęciach ale ja widziałem ujęcia w środku. Zegary z peugota 307, srebrne inkrustacje na nawiewach, i chyba skrzyni biegów, troche inne wykończenie na środkowej konsoli i pasku na schowku. Więcej nie zauważyłem bądź nie pamiętam;) Mi sie podobają te światełka przeciwmgielne w zderzaku a pozatym mają jedną zalete w porównaniu do tzw. "zintegrowaych". Są bliżej jezdni i lepiej sie podobno sprawdzają w czasie mgły. Pozdrawiam Link Zgłoś
wichura Re: Citroen Xsara 29.01.03, 14:30 Wnętrze jest standardowe dla Xsary (oprócz aluminium, które w rzecywistości jest tylko folią samoprzylepną). Przeciwmgłowe w zderzaku to faktycznie dobry pomysł, bo w standardowej (zintegrowane) nie można ich włączyć razem z "długimi". Citroën Xsara rządzi! Link Zgłoś
Gość: vd Re: Citroen Xsara IP: *.kra.cdp.pl / *.topware.pl 29.01.03, 14:44 wichura napisał: > Wnętrze jest standardowe dla Xsary (oprócz aluminium, które w rzecywistości > jest tylko folią samoprzylepną). Przeciwmgłowe w zderzaku to faktycznie dobry > pomysł, bo w standardowej (zintegrowane) nie można ich włączyć razem > z "długimi". Zintegrowanych nie kradna i trudniej je uszkodzic o kraweznik, poniewaz sa wyzej maja tez wiekszy zakres swiecenia na boki (lepiej oswiecaja pobocza) niz te przy ziemi. Link Zgłoś
wichura Re: Citroen Xsara 29.01.03, 14:51 Kradzieżami się nie przejmuję, a o ew. uszkodzeniach to niestety masz rację. Polskie realia (ja w swojej Xsarze rozpieprzyłem przedni spojler o krawężnik, a zawieszenie miałem standardowe). Link Zgłoś
Gość: vd Re: Citroen Xsara IP: *.kra.cdp.pl / *.topware.pl 29.01.03, 15:11 wichura napisał: > Kradzieżami się nie przejmuję, a o ew. uszkodzeniach to niestety masz rację. > Polskie realia (ja w swojej Xsarze rozpieprzyłem przedni spojler o krawężnik, a > > zawieszenie miałem standardowe). ... przykra sprawa, a co do kradziezy to wlasnie sasiadowi rabneli halogeny z Passata przed sylwestrem, teraz ma zaslepki bo stwierdzil ze nie ma sensu inwestowac w cos, co i tak mu predzej czy pozniej zwina :( Link Zgłoś
Gość: frax Re: Citroen Xsara IP: *.acn.pl / 10.68.0.* 29.01.03, 15:21 Gość portalu: vd napisał(a): > wichura napisał: > > > Kradzieżami się nie przejmuję, a o ew. uszkodzeniach to niestety masz racj > ę. > > Polskie realia (ja w swojej Xsarze rozpieprzyłem przedni spojler o krawężn > ik, > a > > > > zawieszenie miałem standardowe). > ... przykra sprawa, a co do kradziezy to wlasnie sasiadowi rabneli halogeny z > Passata przed sylwestrem, teraz ma zaslepki bo stwierdzil ze nie ma sensu > inwestowac w cos, co i tak mu predzej czy pozniej zwina :( Ja sie przyznam że jesZcze nie widziałem Xsary, która "straszyła" dziurami po halogenach. Podobno są one przykręcane w bardzo specyficzny sposób i trudno je na parkingu odkręcić... chociaż wole żeby nikt tego na moim aucie nie sprawdził;) Pozdrówki Link Zgłoś
Gość: frax Re: Citroen Xsara IP: *.acn.pl / 10.68.0.* 29.01.03, 15:16 wichura napisał: > Wnętrze jest standardowe dla Xsary (oprócz aluminium, które w rzecywistości > jest tylko folią samoprzylepną). Przeciwmgłowe w zderzaku to faktycznie dobry > pomysł, bo w standardowej (zintegrowane) nie można ich włączyć razem > z "długimi". Ja ciągle sie upieram że są zegary z 307. A co do włączenia przeciwmgielnych z długimi może to być kwestia instalacji mulitplexowej. Ja u siebie mam zwykłą (Xsara I) i możną > Citroën Xsara rządzi! Pewnie że tak:) Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: vd Re: Citroen Xsara IP: *.kra.cdp.pl / *.topware.pl 29.01.03, 15:39 > Ja ciągle sie upieram że są zegary z 307. A co do włączenia przeciwmgielnych z > długimi może to być kwestia instalacji mulitplexowej. Ja u siebie mam zwykłą > (Xsara I) i możną w stilo tez sie nie da miec na stale wlaczonych halogenow i dlugich, mozna przytrzymac dzwignie dlugich do siebie wtedy swieca oba ale jak dlugo mozna tak trzymac :) Link Zgłoś
Gość: frax Re: Citroen Xsara IP: *.acn.pl / 10.68.0.* 29.01.03, 15:49 > w stilo tez sie nie da miec na stale wlaczonych halogenow i dlugich, mozna > przytrzymac dzwignie dlugich do siebie wtedy swieca oba ale jak dlugo mozna > tak trzymac :) Czyli wszystko wskazuje na multiplex, który miał wszystko ułatwić i sprawić że będzie mniej awaryjne a właśnie podobno w Xsarze II jest on przyczyną kłopotów. Może potwierdzi to jakiś użytkownik? A jak to wygląda w stilo są jakieś ciekawostki związane z multiplexem?? Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: vd Re: Citroen Xsara IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.03, 19:30 Gość portalu: frax napisał(a): > > w stilo tez sie nie da miec na stale wlaczonych halogenow i dlugich, mozna > > > przytrzymac dzwignie dlugich do siebie wtedy swieca oba ale jak dlugo moz > na > > tak trzymac :) > Czyli wszystko wskazuje na multiplex, który miał wszystko ułatwić i sprawić że > > będzie mniej awaryjne a właśnie podobno w Xsarze II jest on przyczyną kłopotów. > > Może potwierdzi to jakiś użytkownik? A jak to wygląda w stilo są jakieś > ciekawostki związane z multiplexem?? > Pozdrawiam jedyny problem zwiazany z multipleksem w stilo w moim przypadku dotyczyl podpiecia alarmu (fiatowski dedykowany do stilo META), ASO nie potrafi podpiac instalacji tak zeby zal/wyl, auto sygnalizowalo swiatlami, podobno jest to mozliwe ale potrzebny jest do tego jakis guru z FIATA. Poza tym odnotowuje same plusy, przede wszystkim rozbudowany komputer i ustawienia MY CAR, moze nie czesto sie z tego korzysta ale fajny gadzet jest. pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: Citroen Xsara IP: *.aries.com.pl 29.01.03, 17:41 Dla mnie Xsara ze zmienionym przodem wygląda jak Ford Scorpio ;-) Jest wstrętna brrr ;-) Najładniejsza była ta z wąskim światłami i przy takiej powinni zastać! zmieniając ewentualnie klosze na przeźroczyste (w środku H7 lub jakies soczewki). Są samochody gdzie nie załączymy p.mgielnych z długimi (i tak powinno być!) oraz p.mgielnych z postojowymi (tylko szkoda,że nie kurwa w BMW!!! ;-) -tu to chyba jak wciskamy jakikolwiek przycisk to włączają się przednie p.mgielne hehehe ;-) pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: niro Re: Citroen Xsara IP: KALIOPE:* / 192.168.3.* 29.01.03, 18:15 Dla xary zrobiono jedynie maly lifting.Od roku 2004 zastapi ja C4. Tak wiec uwazam ze "usprawnienia " maja na celu jedynie ozywic sprzedaz. Link Zgłoś