Dodaj do ulubionych

kupię auto

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.03, 08:47
chcę kupić samochód rocznik 90-93, disel, zastanawiam sie ford escort, seat
ibiza, vw golf lub polo, czy może ktoś mi cos doradzić, i może znacie kogos
kto ma do sprzedania (nie z komisu bo maja drogo)
pozdrawiam
edyta
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka