nioma
19.08.08, 10:21
witam,
chodzi mi po glowie samodzielna podroz na trasie warszawa - hamburg
i z powrotem po okolo tygodniu. Podroz ma sie odbyc w listopadzie.
Znam trase, wielokrotnie nia jezdzilam ale jako pasazer, prawo jazdy
mam dopiero od marca, jezdze codziennie wlasnym punto. W podroz
chcialabym sie udac astra kombi (drugi samochod w rodzinie).
Moje pytanie brzmi: czy z takim stazem jak ja mam mozna wybrac sie w
tak dluga droge?
Jak nalezy ocenic wlasciwie swoje umiejetnosci?