przemo_c 06.10.03, 18:59 Michał, Ty możesz mieć znać lub wiedzieć... Szukam planów konstrukcyjnych Syrenki... Podobno był to samochód montowany na ramie i w związku z tym, nie powinno być większych problemów z zabawą z nim. jest li to prawda?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Henry Re: Michał, pomóż... IP: *.telia.com 07.10.03, 08:40 Michal zaskoczy puzniej,biedaczysko musi pracowac. Zainteresowalo mnie Twoje hobby,ja tez najbardziej lubie renowowac auta na ramie,-mozna gablote zdjac ,i wszystko na wierzchu jak na tacy,tak Syrena byla budowana na ramie,podobnie ja k W-wa,Trabant,Wartburg,Volga,-niestety tych aut u nas sie nie kupi.Jezeli bedziesz mial problemy z rdza w ramie-napisz,tego nie mozna ot tak po prostu zaspawac,moze puzniej zciagac,dostaniesz kilka dobrych tipsow jak kolo tego tanczyc,z karoseria nie ma tych problemow-zawsze wychodzi,o motorze to moze Michal lepiej Ci doradzi. Jak bedziesz gotow z autem to "wklej" pare foto. na to forum,ja tez tak chcialem ,ale moj scaner padl a nowego jeszcze nie kupilem. Pzdr. HH ________________________________________________________________________________ Link Zgłoś
sherlock_holmes Re: Michał, pomóż... 07.10.03, 09:30 Gość portalu: Henry napisał(a): > Michal zaskoczy puzniej,biedaczysko musi pracowac. > Zainteresowalo mnie Twoje hobby,ja tez najbardziej lubie renowowac auta na > ramie,-mozna gablote zdjac ,i wszystko na wierzchu jak na tacy,tak Syrena byla > budowana na ramie,podobnie ja k W-wa,Trabant,Wartburg,Volga,-niestety tych aut > u nas sie nie kupi.Jezeli bedziesz mial problemy z rdza w ramie-napisz,tego nie > > mozna ot tak po prostu zaspawac,moze puzniej zciagac,dostaniesz kilka dobrych > tipsow jak kolo tego tanczyc,z karoseria nie ma tych problemow-zawsze > wychodzi,o motorze to moze Michal lepiej Ci doradzi. > Jak bedziesz gotow z autem to "wklej" pare foto. na to forum,ja tez tak chciale > m > ,ale moj scaner padl a nowego jeszcze nie kupilem. Pzdr. HH > _______________________________________________________________________________ > _ Henry, zapraszam na nowe forum wolne od "smieci". Wszyscy czekaja :-) Link Zgłoś