Dodaj do ulubionych

Michał, pomóż...

06.10.03, 18:59
Michał, Ty możesz mieć znać lub wiedzieć... Szukam planów konstrukcyjnych
Syrenki... Podobno był to samochód montowany na ramie i w związku z tym, nie
powinno być większych problemów z zabawą z nim. jest li to prawda??
Obserwuj wątek
    • Gość: Henry Re: Michał, pomóż... IP: *.telia.com 07.10.03, 08:40
      Michal zaskoczy puzniej,biedaczysko musi pracowac.
      Zainteresowalo mnie Twoje hobby,ja tez najbardziej lubie renowowac auta na
      ramie,-mozna gablote zdjac ,i wszystko na wierzchu jak na tacy,tak Syrena byla
      budowana na ramie,podobnie ja k W-wa,Trabant,Wartburg,Volga,-niestety tych aut
      u nas sie nie kupi.Jezeli bedziesz mial problemy z rdza w ramie-napisz,tego nie
      mozna ot tak po prostu zaspawac,moze puzniej zciagac,dostaniesz kilka dobrych
      tipsow jak kolo tego tanczyc,z karoseria nie ma tych problemow-zawsze
      wychodzi,o motorze to moze Michal lepiej Ci doradzi.
      Jak bedziesz gotow z autem to "wklej" pare foto. na to forum,ja tez tak chcialem
      ,ale moj scaner padl a nowego jeszcze nie kupilem. Pzdr. HH
      ________________________________________________________________________________
      • sherlock_holmes Re: Michał, pomóż... 07.10.03, 09:30
        Gość portalu: Henry napisał(a):

        > Michal zaskoczy puzniej,biedaczysko musi pracowac.
        > Zainteresowalo mnie Twoje hobby,ja tez najbardziej lubie renowowac auta na
        > ramie,-mozna gablote zdjac ,i wszystko na wierzchu jak na tacy,tak Syrena
        byla
        > budowana na ramie,podobnie ja k W-wa,Trabant,Wartburg,Volga,-niestety tych
        aut
        > u nas sie nie kupi.Jezeli bedziesz mial problemy z rdza w ramie-napisz,tego
        nie
        >
        > mozna ot tak po prostu zaspawac,moze puzniej zciagac,dostaniesz kilka dobrych
        > tipsow jak kolo tego tanczyc,z karoseria nie ma tych problemow-zawsze
        > wychodzi,o motorze to moze Michal lepiej Ci doradzi.
        > Jak bedziesz gotow z autem to "wklej" pare foto. na to forum,ja tez tak
        chciale
        > m
        > ,ale moj scaner padl a nowego jeszcze nie kupilem. Pzdr. HH
        >
        _______________________________________________________________________________
        > _

        Henry, zapraszam na nowe forum wolne od "smieci". Wszyscy czekaja :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka