eliseu 14.03.09, 10:07 a polonezów czy innych PRLowskich wozidel jest stosunkowo więcej. Link Zgłoś Obserwuj wątek
axermann Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 10:18 Poldka produkowano bez porównania dłużej niz 125p który był produkowany chyba do roku 1990/1991.Sam zreszta zauważ że poldków jest najwięcej z czasu gdy FSO zostało przejete przez Daewoo, starych polonezów jest tez jak na lekarstwo.Także maluch powoli staje sie ewenementem pomimo że był produkowany dośc długo po roku 1990. Link Zgłoś
tiges_wiz Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 10:23 straszna obnizka jakosci po roku 1980 .. ja mialem fiata z 1976 i jezdzil do 1999 roku, fiaty z lat 80tychg padaly po 8-10 latach Link Zgłoś
rraaddeekk Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 10:41 Miałeś w nim jeszcze biegi przy kierownicy i z tyłu lampy tzw. świeczki? Link Zgłoś
tiges_wiz Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 10:45 nie .. 76 to byl juz taki pol na pol, to byly te pierwsze MR-y mialem jeszcze chromowane tyle kratki (ale juz ta wieksza), stara kierownice (ta waska), boczki z czegos skoropodobnego, stary znaczek, ale juz nowa buda, silnik 1.3, ale skrzynia normalna. Link Zgłoś
rraaddeekk Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 14:16 Zawsze podziwiałem futurystyczny, jak na tamte czasy, prędkościomierz bez typowej strzałki. Link Zgłoś
tiges_wiz Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 15:20 tez mi sie podobal ;) Link Zgłoś
luksusowy_yacht Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 10:44 kolega prawde mowi, moj ojciec mial takowego faciora z 1979r z wloskim silnikiem i jezdzil nim do 1996r az go sprzedal znajomemu, ktory jeszcze go uzywal bezawaryjnie do 2000r. ach te wspomnienia z dziecinstwa z przejazdzek okularnikiem ;) Link Zgłoś
v-6 Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 15:25 tiges_wiz napisał: > straszna obnizka jakosci po roku 1980 .. ja mialem fiata z 1976 i jezdzil do > 1999 roku, fiaty z lat 80tychg padaly po 8-10 latach Potwierdzam. Miałem jednego i drugiego, tego późniejszego (tzw. z silnikiem poloneza) musiałem sprzedać po 1,5 roku, tak strasznie sie psuł. Pozdrawiam v-6 Link Zgłoś
steefaan2 Re: dlaczego fiaty 125p tak szybko zniknęły z dró 14.03.09, 14:06 Jeszcze troche jezdzi.. Mamy 1999 r to 19 lat od konca produkcji!!! Dla mnie to nie jest szybko..zwlaszcza przy jakosci blachy, pewnie jakby nie wstapienie do unii i zalew roznego rodzaju golfow, to by jezdzily dalej, takto staly sie nieoplacalne... Link Zgłoś
expertyzer okazja 15.03.09, 04:12 Takich jest już niewiele: www.allegro.pl/item582887551_fiat_125p_100_orginlnych_fabrycznych_czesci.html Link Zgłoś
luksusowy_yacht Re: okazja 15.03.09, 10:20 to nie jest prawdziwy 125p, bo ma juz normalny zegar :P Link Zgłoś
tiges_wiz Re: okazja 15.03.09, 10:30 opony oryginalne nawet? przeciez tersz to juz parchy :/ ... nikt o te auto nie dbal :/ Link Zgłoś