Dodaj do ulubionych

Bruksela - pytanie

15.05.09, 21:31
Witam, "grozi mi" wyjazd do Brukseli samochodem za kilkanaście dni.
Czy w Brukseli obowiązują jakieś umwelt-naklejki w rodzaju tych
berlińskich, albo inne opłaty uprawniające do wjazdu do centrum
miasta?
Z góry dziękuję za info.
Obserwuj wątek
    • corky1 Re: Bruksela - pytanie 15.05.09, 21:48
      W Bruksie nic takiego nie ma. Mozesz wjezdzac gdzie chcesz
      (oczywiscie przestrzegajac przepisow ruchu drogowego:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka