Dodaj do ulubionych

Odkrywamy nową Astrę

    • Gość: parvuselephantus Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.09, 22:36
      Kto robił te zdjęcia?? Miliony zdjęć reflektora, natomiast nigdzie tylna kanapa, jedno (niedoświetlone) zdjęcie bagażnika. Takich zdjęć nie powinno się robić na odwal się komórką!!!
    • Gość: Lolo_B Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.aster.pl 19.07.09, 23:04
      Fotele marniutkie - beznadziejnie wyprofilowane i tandetnie wykończone.
      Może będą lepsze w wersji produkcyjnej?
    • Gość: Lolo_B Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.aster.pl 19.07.09, 23:09
      I jeszcze te gabaryty. Gdzie jest granica nadmuchiwania aut klasy kompakt? Ta Astra to 1,86m szerokoścj !!! Gdzie takim "kompakcikiem" zaparkować w mieście?
    • ukropp Re: Odkrywamy nową Astrę 20.07.09, 00:31
      pomijając świerzość artykułu (już testy poszły w prasie) to co to za zdjęcia. Kto je robiła potem edytował? Przecież na nich nic nie widać! Żabia perspektywa, detale, widoki konsoli i boczków... typowe spojrzenie przeciętnego człowieka potrąconego przez samochód, przelatującego nad lusterkiem i podróżującego na tylnym siedzeniu wychylając się między fotelami. Nie lubię tak jechać po kimś, ale te foty są słabe, bo nie można po nich nic powiedzieć o aucie, poza tym, że ma fatalną tapicerkę, chaotyczną konsolę, i wszerokim kącie faktcznie wygląda ja Leon. Na szczęście jest film i inne testy i foty w sieci.
    • Gość: hmmm Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.chello.pl 20.07.09, 00:32
      A gdzie stacyjka? Jakiś system bez kluczyka?
    • Gość: Astra II Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.swinoujscie.vectranet.pl 20.07.09, 05:49
      Jaka cena, czy już wiadomo?
    • Gość: DLS Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.chello.pl 20.07.09, 07:18
      Pomijając wszystko inne ja się pytam dlaczego Astra IV jest taka podobna do aut japońskich i koreańskich? i dlaczego straciła całkowicie swój niemiecki wygląd i styl? Świetna sprzedaż na wskroś niemieckiego Golfa VI jasno wskazuje, że ludzie chcą takie stricte niemieckie z wyglądu auta i je kupują.
    • Gość: Gość Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.acn.waw.pl 20.07.09, 08:51
      OPEL ??????
    • raf4 Re: Odkrywamy nową Astrę 20.07.09, 09:58
      takie nijakie autko....niby ladnie ale zero orginalnosci przod od starszecho brata Insgnia...tyl przypomina mlodszego brata Corsa oraz nowa Mazde 3...z boku linia nadwozia przypomina Aurisa Toyoty....takie cos zeby sie podobalo bez wlasnego spojrzenia.... nijakosc...ale taki jest Opel ;)
    • jola5033 Re: Odkrywamy nową Astrę 20.07.09, 09:59
      Kiepski film.
      Kierunkowskazy w miejscu lamp p.mgielnych - kiepskie rozwiązanie....
    • Gość: Logof Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.09, 10:42
      Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego nudny i drogi golf sprzedaje się 2x lepiej od innych samochodów w tej klasie?
    • Gość: xxx Re: Odkrywamy nową Astrę IP: 89.174.58.* 20.07.09, 11:29
      Nie wiem czego Wy się spodziewaliście, że tak krytykujecie jej wygląd, taka już natura Astry, to auto zawsze było nijakie, nudnawe, proste, ale to były dla jej klientów zalety.

      Ot, zwykły kompakt i tyle, nie ma się czym podniecać.
    • Gość: gość Re: Odkrywamy nową Astrę IP: 81.15.148.* 20.07.09, 11:34
      kurcze, zawiedziony jestem, Astry coraz słabsze, tu nawet nie widać nawiązan do poprzednich wcieleń, od Astry 2, skonczyły sie dobre projekty :( kr.
    • Gość: jaszczomp Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.09, 13:58
      Jak znam produkty Opla to po 3tys. wszystko zacznie skrzypiec, po 6tys. padna hamulce, po 9tys. padnie elektronika, po 12tys. zacznie brac olej, po 15tys. zacznie rdzewiec. Po 18tys. trza bedzie sprzedawac. O ile ktos to zechce kupic....
    • Gość: fsaf Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.56.220-216.q9.net 20.07.09, 17:05
      speirdalaj ty swinio
    • Gość: blue Re: Odkrywamy nową Astrę IP: 77.255.249.* 21.07.09, 16:42
      jaszczomp - jesteś guomp i pie.przony stereotypiarz. ! Mam Vectre 1.8 98r, 388 000 przejechane i oleju nie bierze NIC !! Jak nie wierzysz, to zapraszam do Leska (podkarpackie). Co do rdzy, to opel BYŁ w czołówce szybkich rdzewiaków, ale teraz już tak nie jest. W Insigni są zabezpieczenia antykorozyjne takie same jak w Audi. / a skrzypi to ci w mózgu !
    • Gość: Wombat Re: Odkrywamy nową Astrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 13:38
      A ja uważam że to najładniejsza z dotychczasowych Astr. Jedynka była jednym z najnudniejszych samochodów wszechczasów, prochy nasenne na kołach, dwójka - niewiele lepsza w tej kwestii, trójka niezbyt ładna, a to... Fajne po prostu. Ale cóż, Polacy - naród malkontentów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka