Gość: Mada IP: 83.238.160.* 30.06.05, 10:19 Chcemy udać się właśnie na ten półwysep, wyjazd w niedzielę rano. Które miasteczko na pOLwyspie jest godne polecenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zbynek Re: Peljesac IP: *.c151.petrotel.pl 30.06.05, 10:32 pod każdym względem Orebic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dami Re: Peljesac IP: 193.59.95.* 30.06.05, 13:38 Zależy kto, czego szuka. Orebic to kurort, hotele, kwatery, konoby, cukiernie, sklepy, zatłoczona plaża - kombinat turystyczny. Ja szukam spokoju, więc byłem w maleńskim miasteczku na końcu półwyspu (dalej nie ma drogi) Lowiste, to dopiero jest senna atmowsfera południa. Poczta, 1 biuro turystyczne, 4 konoby, 1 kawiarnia, 2 sklepy, cisza i spokój, tylko przydomowe kempingi i prywatne apartamenty, marina, ograniczony ruch samochodów do godzin przedpołudniowych i najważniejsze mało turystów. Jest jeszcze przed Orebicem, od strony lądu, miejscowość z piękną plażą, ale nie pamiętam tylko nazwy. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Peljesac 30.06.05, 14:14 fakt! orebic to deptak, cos jak nasze za przeproszeniem międzyzdroje... ale ucieć baaardzo łatwo. i wszyscy kłębią się na plaży głównej a nie wiedzą(?) że obok puściutko i plaża z piaskiem... dziwne te ludzie jakieś... no i do Korculi stad bliziutko!!!! Ogólnie Orebicz bardzo miło wspomninam choć tłumów nie lubię..ale kto mi każe łazić o 20.00 na deptak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mada Re: Peljesac IP: 83.238.160.* 01.07.05, 10:01 Dzięki za informacje, ja także nie lubię tłumów, plaża z piaskiem - super -jadę z siedmiolatkiem.Chyba Orebic odpada, wybiorę ciszę i spokój gdzieś obok. Napiszcie coś jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: Peljesac IP: 83.238.160.* 01.07.05, 14:17 plaża z piaskiem suuper, właśnie tego szukałam Odpowiedz Link Zgłoś
krowi_cycek Re: Peljesac 01.07.05, 10:13 moze i Oribic jesli chodzi o wypoczynek, natomiast wieczorami ja bym uciekal do Ston, maja swietne restauraje i podaja wyborne specjaly morza :)) Poza tym oswietlone mury miejskie robia swietne wrazenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbynek Re: Peljesac IP: *.c151.petrotel.pl 01.07.05, 14:37 wybierając apartament na początku Orebica mzsz spokój,ciszę,blisko piaszczystą plaże.Kto chce zapachu kurortu ten wybiera apartament przy promenadzie lub na końcu OREBICA - w pobliżu hotelu Bellevue.Tak,że wszyscy mogą bc zaspokojeni i ci lubiący gwar, i ci ceniący spokój , ciszę. Odpowiedz Link Zgłoś