Dodaj do ulubionych

Pytanie do croexperta, baha77, Henryki

IP: *.streamcn.pl 07.06.07, 17:33
Witam ,zwracam się do forumowiczów którzy znają realia chorwackie.
Przeczytałam że mile widzianym prezentem w Chorwacji jest żubrówka a z niej
drinki z sokiem jabłkowm polskim. Dlaczego polskim czy w Chorwacji jest
niedostepny , czy dlatedo ze bardzo drogi czy tez dlatego ze składniki musza
być polskie. Dziekuję za informacje. Pozdrawiam cromaniakow.
Obserwuj wątek
    • Gość: cro-expert Re: Pytanie do croexperta, baha77, Henryki IP: *.dsl.iskon.hr 07.06.07, 18:45
      To prawda!
      W Chorwacji zubrowke trudno kupić, moze jest tylko w Zagrzebie?
      Ja osobiscie lubie czyste zubrowke.
    • Gość: JJ Re: Pytanie do croexperta, baha77, Henryki IP: *.streamcn.pl 07.06.07, 19:17
      Co z sokiem jablkowym, czy musi być wieziony z Polski czy jest dostepny w
      Chorwacji.Dzieki za informacje.
      • Gość: cro-expert Re: Pytanie do croexperta, baha77, Henryki IP: *.dsl.iskon.hr 07.06.07, 19:31
        Sokow z jabłek jest do licha!!
    • Gość: JJ Re: Pytanie do croexperta, baha77, Henryki IP: *.streamcn.pl 07.06.07, 19:50
      Dzięki , wszystko jasne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka