Gość: Anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 07:40 Jutro jade do Montemar Mein na Rodosie i nie wiem, czy pakowac reczniki plazowei jak jest z recznikami w pokojach? dzieki wielkie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Basia Re: BASIU POMOCY!!! IP: *.szuwarowa.krakow.pl / 62.233.211.* 07.07.05, 09:47 Sa recznik ale takie białe. Ja plazowe brałam. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
jacek1f zawsze bierz reczniki plazowe, bo nie lubi nikt .. 07.07.05, 10:57 jak uzywasz ichnich bialych. Odpowiedz Link Zgłoś
czarodziejka1 Re: BASIU POMOCY!!! 07.07.05, 13:16 Weź koniecznie ręczniki plażowe. Nie wolno wynosić białych ręczników tych z łazienki na basen. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: BASIU POMOCY!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 14:05 Dzieki wszystkim, o reczniki plazowe pytalam, poniewaz jeden z hoteli mial w ofercie tzw. reczniki plazowe. Juz sie pakuje,pa. Odpowiedz Link Zgłoś