Dodaj do ulubionych

BASIU POMOCY!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 07:40
Jutro jade do Montemar Mein na Rodosie i nie wiem, czy pakowac reczniki
plazowei jak jest z recznikami w pokojach?
dzieki wielkie
Obserwuj wątek
    • Gość: Basia Re: BASIU POMOCY!!! IP: *.szuwarowa.krakow.pl / 62.233.211.* 07.07.05, 09:47
      Sa recznik ale takie białe. Ja plazowe brałam. Powodzenia
    • jacek1f zawsze bierz reczniki plazowe, bo nie lubi nikt .. 07.07.05, 10:57
      jak uzywasz ichnich bialych.
    • gale Nie "Basiu" tylko ketoprom! n/txt 07.07.05, 12:57

    • czarodziejka1 Re: BASIU POMOCY!!! 07.07.05, 13:16
      Weź koniecznie ręczniki plażowe. Nie wolno wynosić białych ręczników tych z
      łazienki na basen. Pozdrawiam :)
      • Gość: Anka Re: BASIU POMOCY!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.05, 14:05
        Dzieki wszystkim, o reczniki plazowe pytalam, poniewaz jeden z hoteli mial w
        ofercie tzw. reczniki plazowe.
        Juz sie pakuje,pa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka