akselbant 19.06.09, 10:31 Wybieram się w lipcu na trekking w Pireneje. Czy ktoś wie jak dotrzeć najszybciej do najbliższego szlaku z Girony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xulu Re: Pireneje 19.06.09, 10:54 Z Girony dojedziesz autobusem Teisa do Ripoll następnie kolejka górską do Vall de Nuria goraco polecam to miejsce :) Odpowiedz Link Zgłoś
akselbant Re: Pireneje 19.06.09, 12:01 Dzięki:) A ten autobus odjeżdża z jakiegoś tajemnego miejsca;), czy można go znaleźć klasycznie w rejonie portu lotniczego lub dworca autobusowego? Odpowiedz Link Zgłoś
xulu Re: Pireneje 19.06.09, 12:44 Autobus odjeżdża ze stacji autobusowej która jest w miescie ;) musisz się tam dostać z lotniska :P Odpowiedz Link Zgłoś