19.06.09, 10:31
Wybieram się w lipcu na trekking w Pireneje. Czy ktoś wie jak
dotrzeć najszybciej do najbliższego szlaku z Girony?
Obserwuj wątek
    • xulu Re: Pireneje 19.06.09, 10:54
      Z Girony dojedziesz autobusem Teisa do Ripoll następnie kolejka górską do Vall de Nuria goraco polecam to miejsce :)
      • akselbant Re: Pireneje 19.06.09, 12:01
        Dzięki:) A ten autobus odjeżdża z jakiegoś tajemnego miejsca;), czy
        można go znaleźć klasycznie w rejonie portu lotniczego lub dworca
        autobusowego?
        • xulu Re: Pireneje 19.06.09, 12:44
          Autobus odjeżdża ze stacji autobusowej która jest w miescie ;) musisz się tam
          dostać z lotniska :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka