Dodaj do ulubionych

gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu.

IP: *.plock.mm.pl 01.05.06, 16:37
Obserwuj wątek
    • Gość: deo Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.devs.futuro.pl 02.05.06, 11:55
      okolice Liptovskiego Mikulasza - dolina Jasna - Demanovskie jaskinie -
      Chopok kolejką
      tatralandia - termalne baseny tu byłem to wiem

pisza Słowacki Raj i może Bańska Bystryca ....

samochodem to trzeba sobie zrobic taki objazd Słowacji ... za duze
      to w końcu nie jest ....
      • Gość: asia Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.06, 12:54
        Ja polecam Wysokie Tatry, byłam tam ostatnio 3 lata temu, jest przepięknie nie
        ma wielkich tłumów, ale niestety po ostatniej wichurze i pożarze podobno to nie
        są te same Tatry słowackie. Na nocleg polecam miejscowość Nova Lesna, pensjonat
        Villa Menhardi. Jest to dobre miejsce wypadowe na różne szlaki, jeździ tam
        elektryczna kolejka, którą można dojechać w wiele miejsc, bardzo blisko jest
        Poprad.
        • Gość: zbynek Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.plock.mm.pl 02.05.06, 18:16
          jadę samochodem i chciałbym więcej konkretów.
          • Gość: Vierka Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: 213.215.81.* 08.05.06, 07:42
            Dzien dobry,

Ja jestem wlascitelka i oferujem wam noclegi v nasom AB pensjonate v gorskej
            wsi Ludrová na Slowacji / 70 km od Chyzne v Polski /.
            Pensjonat AB znajduje się w podgórskiej wsi Ludrova, niedaleko miasta
            Rużomberok, na granicy Tatr Niskich i Wielkiej Fatry.
            Blisko termalnych kapielisk Besenova / 9 km /i Aquaparku Tatralandia / 29 km /
            otwarte przez cały rok!
            Aquapark Tatralandia – atrakcje jakich mało!
            9 termalnych basenów, z tego 6 całorocznych z leczniczą wodą mineralną (2
            kryte), o temperaturze wody od 24 - 39 °C. Liczne wodne atrakcje, między
            innymi: wodna ściana do wspinaczki, tory pływackie, masaż wodny, łóżka wodne,
            grzybek wodny, perłowa kąpiel, bicze wodne, prądy wodne, wodna huśtawka, wodna
            siatkówka i koszykówka, zjeżdżalnie dla dzieci.
            Duzo slakow dla rowery v okolicy.

Do dyspozycji państwa mamy dwa samodzielne apartamenty. Jeden z nich, na
            piętrze, z samodzielnym wejściem i balkonem, składa się z dwóch pokoi (jednym z
            4 i drugim także z czterema łóżkami), TV oraz w pełni wyposażonym kącikiem
            kuchennym m.in. z kuchenką mikrofalową. W łazience znajduje się trójkątna wanna
            oraz kabina prysznicowa.
            Samodzielne wejście ma także drugi apartament. W jednym pokoju są 3 łóżka, a w
            drugim 2. Posiada także w pełni wyposażony kącik kuchenny oraz łazienkę i TV.
            Do dyspozycji gości jest altanka wraz z murowanym grillem. Parking na
            zamkniętym terenie przy domu
            Nasa strone : www.abus.szm.sk
            email : abpenzion@zonam.sk
            Cena : 250 Sk/osoba/dobe bez wyzyvenia
            Bede wdzieczna za szybku odpowiedz.
            Pozdrawiam

Vierka Kajúchová
            AB penzion Ludrová pri Ruzomberku
            Tel. : 00421 903 97 35 23
            www.abus.szm.sk
            • Gość: Ania Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.213-81-177.telecom.sk 27.06.06, 15:44
              Polecam hotel Bela farma. Mozna pochodzic po górach, miesce spokojne, dobre
              jedzenie. www.bielafarma.com
              ps. bez samochodu lepiej sie nie wybierac, slaba komunikacja
        • jusytka Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 09.05.06, 17:44
          sam Poprad nie za ciekawy, ale Aqua City, to punkt obowiązkowy :)
          • monw Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 10.05.06, 13:55
            Z całym szacunkiem ale co w tym Aqua parku jest ciekawego???
            Na Słowację jeździ się pochodzić po górach, pomoczyć w źródłach, pozwiedzać
            zamki i jaskinie.
            Zapraszam na www.slowackiraj.hostsk
            • monw www.slowackiraj.host.sk - literówka wystąpiła ... 10.05.06, 13:56
              www.slowackiraj.host.sk
            • jusytka Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 10.05.06, 23:00
              No pewnie, że tak, ale co szkodzi po trudach chodzenia odpocząć sobie w świetnym
              aqua parku w dodatku z termalnymi wodami?
            • atrakcyjnykazimierz5 Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 26.06.06, 18:13
              Kilka ciekawych basenów, sauny itp, jak sie wykupi 7 dni w ich hotelu, to
              karnet na wiekszość basenów jest darmowy, hotel 3* w ale komfort 4*. Polecam
          • bah77 Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 11.05.06, 08:16
            > sam Poprad nie za ciekawy...

Naprawdę nie podobało ci się np. w dzielnicy Spišská Sobota?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=184&w=2843088&a=39288753

bah77
      • Gość: zbynek Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.plock.mm.pl 25.06.06, 14:44
        jakoś trzeba się tłumaczyć - można i tak - ale to nie wskazuje na twoją elokwencję.
    • maraiss Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 08.05.06, 13:14
      Piescany to najlepszy kurort na Słowacji:)
      Jest tam mikroklimat, baseny siarkowe, lecznicze, jest tam pięknie
      i prawie nigdy nie pada tam deszcz....
      Bardzo dużo przyjeżdża tam Arabów z Kuwejtu, maja nawet swoje hotele i
      minilotnisko...
      ale dla przeciętnego turysty tez znajdzie sie nocleg:)
    • Gość: Monia Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: 213.17.171.* 09.05.06, 15:49
      Ja polecam Liptovski Jan - urocza mała miejscowość. Masz z L.Jana świetne
      miejsce wypadowe do Liptovskiego Mikulasza, Poprad, Demanovska Dolina i
      jaskinie, Hopok i wjazd kolejką. W liptovskim Janie też są baseny termalne.
      Noclegi
      www.liptov.sk/ubytko_uk.html
      www.urudolfa.sk/
      www.liptjan.sk/
      • czarmi Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 15.06.06, 00:24
        Witam!!Mam ogromną prośbę.może Pani coś więcej napisać o Liptovskim
        Janie,interesuje mnie czy są tam fajne trasy pieszych wędrówek?Pozdrawiam
    • jusytka Słowacki Raj 09.05.06, 17:42
      Wybralismy sie w słowackie Tatry, by po górkach pochdzić, ale jak odkrylismy
      Słowacki Raj, Tatry przestały nas interesować, to był szok :)
      Ciągnie nas tam bardzo, niestety musimy jeszcze troche odczekać, aż nasze
      chłopaki podrosną, bo nie są to łatwe trasy, polecam :)
      • monw Re: Słowacki Raj 10.05.06, 13:58
        dokładnie, Słowacki Raj... to jest to !!!
        W nastepnym tygodniu na stronie www.slowackiraj.host.sk umieszczę zdjęcia z
        naszego ostatniego wypadu...
        Jak ktoś napisał "cud, miód i orzeszki"
        Pozdrawiam miłą i serdeczną ekipę ze Skarżyska!!!
        monika
        • perso Re: Słowacki Raj 18.05.06, 20:30
          i co.
    • monikaa13 Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 20.05.06, 12:30
      To zalezy co chcezs robic

polecam bardzo Stary Smokovec, piękne trasy, wysokie góry coś wspaniałego. Stąd
      można wybrac sie do Strbskiego Plesa, też w gory np. na Rysy i koniecznie w
      druga stron ę do Tatrzanskiej lomnicy, wspaniałe widoki, piękna góra w chmurach.

W inny dzień polecam wybrac się do Słowackiego Raju i przejśc trasę "Sucha
      Bela" i przełom Hornadu, super przeżycie, choć sama sie panicznie bałam
      chodzic po tych drabinkach.

W upalny dzień polecam gorąco Liptowski Mikulasz i baseny termalne, woda 38
      stopni, poprostu raj

I tak zleci tydzien spokojnie, a szlaków pozostanie nie przechodzonych jeszcze
      wiele.

Tak właśnie spędziłam w Smokovcu wakacje 2005, zreszta już po raz drugi.

Smokovce to urocze miejsce i bardzo dobra baza wypadowa, do wszytskich
      ciekawych miejsc.

Aha byliśmy tez w Jaskini lodowej, gdy pogoda nam nie dopisała, wszystko z lodu
      i bardzo zimno, polecam
      • Gość: zbynek Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.plock.mm.pl 20.05.06, 17:59
        a może masz jakiś namiar na kwatery.
        • jusytka Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 20.05.06, 22:33
          Bez problemu je znajdziesz na miejscu, mędzy tatrzańskimi miejscowościami
          kursuje wygodna kolejka, nie ma znaczenia, gdzie zamieszkasz - wszędzie wygodnie
          dojedziesz.
        • Gość: monikaa13 Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 10:41
          www.penzionsibir.sk/sibir_english.htm
          polecam ten pensjonat, jest położony w Novym Smokovcu, w bardzo dogodnym
          miejscu, piękny widok na Sławkowski Szczyt, pokoje z łazienkami, bez problemu
          dogadasz sie po polsku, pokoje z balkonem, z TV, z łazienką.

Byliśmy już w nim dwa razy i bardzo nam sie zawsze podoba, Pani właścicielka
          bardzo miła, można z nią pogadać, sprzedaje bilety na kolejkę parodniowe, więc
          wychodzi taniej niz za każdym razem kupowac, mimo auta jezdziliśmy kolejką
          • Gość: zbynek Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.plock.mm.pl 05.06.06, 22:49
            ok
        • monw Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. 16.06.06, 14:28
          Polecam Pensjonat EVA w Hrabusicach (Słowacki Raj):
          www.slowackiraj.host.sk
          • Gość: zbynek Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.plock.mm.pl 21.06.06, 17:12
            ok.
            • Gość: al Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.icpnet.pl 23.06.06, 15:52
              Zbynek źle zadałeś pytanie. Powinno być: Czy na Słowacji jest coś podobnego do
              Bibione lub Rimini? :)
              • Gość: zbynek Re: do ala IP: *.plock.mm.pl 23.06.06, 20:35
                chamstwo się rozpowszechnia to widać po tobie.
                Jak chcesz zadawać pytania to się doucz , bo jasteś zatrzymany w rozwoju.
                Ja specjalnie rzucam pewne tematy na forum - a taki niedorozwuj jak ty tego nie
                rozumnie.
                • Gość: al Re: do ala IP: *.icpnet.pl 23.06.06, 22:22
                  Ja specjalnie rzucam pewne tematy na forum - a taki niedorozwuj jak ty tego nie
                  > rozumnie.

Tak ? a ja dzięki twojej odpowiedzi wygrłam zakład. Nie daj się tak
                  podpuszczać. Łatwo było przewidzieć twoją odpowiedź :)
    • Gość: sibi1@op.pl Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.06, 21:13
      witam!mam pytanie-gdzies na słowacji jest piękne jezioro z atrakcjami może ktoś
      sie orientuje gdzie to jest?
      • Gość: gosia Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.213-81-177.telecom.sk 27.06.06, 15:49
        jest jezioro Orawskie kolo Namestova.
        Mozna przeplynąc sie promem na wyspe z muzeum, jest wypożyczalnia sprzętu.
        Noclegiw Namestowie drogie. Lepiej spac np. w Oravskiej Polhorze. Pensionat
        Biela farma
        www.bielafarma.com
        lub U Hrubjaka

• Gość: sibi1@op.pl Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 20:56
          dzieki bardzo ale ktos mi jeszcze mówił o pięknym jeziorze obok mihalovic czy
          cos w tym stylu
          • Gość: Karinka Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.07.06, 13:12
            Znakiem czego co należy zwiedzać wybierając sie na tą Słowacje -juz pomijając
            góry-jakieś ładne miasteczka no i mi chodzi o jakieś atrakcje życie nocne
            itd.Jade tam pierwszy raz co polecacje i jak daleko od granicy naszej-z góry
            dziękuje.
        • Gość: sibi1@op.pl Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 21:56
          juz wiem to jezioro nazywa sie SZIRAWA i jest w północnej słowacji ale na forum
          są rożne zdania o tym jeziorze
    • Gość: Tomala Re: gdzie na Słowację najlepiej jechać w lipcu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 11:39
      Zajrzyj na www.bratyslawa.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka