Dodaj do ulubionych

PITTSBURGH, PA

31.10.09, 03:21
Hallo ,

szukam kontaktu z osobami z Pittsburgh, PA.
Przeprowadzilismy sie tutaj 3 miesiace temu, i jestesmy zupelnie
sami.
Mamy syna w 3 klasie i corke 3,5 letnia. Bradzo bymsz chcieli
nawiazac kontakt z jakas polska rodzina, bo samotnosc zaczyna nam
coraz bardziej doskwierac...

Obserwuj wątek
    • zpicburgera Re: PITTSBURGH, PA 31.10.09, 03:36
      no czesc,
      jest nas tu kilkoro :)

      w jakiej czesci miasta mieszkasz?
      wysle ci moj numer tel na priv,
      mozesz dzwonic nawet dzisiaj, bo ja nie spie zykle do 2.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka