olidav13
31.10.09, 03:21
Hallo ,
szukam kontaktu z osobami z Pittsburgh, PA.
Przeprowadzilismy sie tutaj 3 miesiace temu, i jestesmy zupelnie
sami.
Mamy syna w 3 klasie i corke 3,5 letnia. Bradzo bymsz chcieli
nawiazac kontakt z jakas polska rodzina, bo samotnosc zaczyna nam
coraz bardziej doskwierac...