Dodaj do ulubionych

work& travel

IP: *.yyyy / *.4y.pl 03.06.04, 21:00
Czy mozna zmienic pracodawce bedac na wizie J1, po prostu nie pojawiajac sie
u tego ktory jest zawarty w DS tylko poleciec w inne miejsce.Wasze
doswiadzenia z tym zwiazane, konsekwencje, co nalezy zrobic aby rozwiazac
taki problem?????
Obserwuj wątek
    • Gość: Juro Re: work& travel IP: *.aster.pl / *.acn.pl 03.06.04, 22:15
      w tym roku jest trudniej ze wzgledu na SEVIS. Nie wiem, ale sadze, ze jesli
      masz legalnego pracodawce i zalogujesz sie w sevisie to wszystko bedzie ok (jak
      wybijesz gdzie indziej) bo mozesz (masz prawo) wypowiedziec robote gosciom u
      ktorych masz zakontraktowana prace bez podania przyczyny. Anybody else got
      something 2 say in this case?
    • evrin Re: work& travel 04.06.04, 23:03
      proponuje zapytac ludzi ktorzy jezdzili juz na w&t na forum www.usa.info.pl i
      www.2p.pl

      jesli Twoj przcodawca zglosi do SEVISu ze sie nie pojawiles moga Ci cofnac
      wize. jesli jednak sie z nim dogadasz nie powinno byc problemow, mozesz
      przeciez znalesc 2 prace.

      pozdrawiam
    • Gość: wujek Re: work& travel IP: *.yyyy / *.4y.pl 07.06.04, 13:57
      w tym roku mozesz miec problemy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka