Gość: JW IP: *.focal-chi.corecomm.net 21.06.01, 20:24 WYBIERAMY SIE Z ZONA NA WAKACJE DO JEDNEGO Z TYCH DWOCH STANOW. CZY KTOS ZNA LADNE I CIEKAWE MIEJSCA W TYCH DWOCH STANACH? PREFEROWANE NAD JEZIOREM MICHIGAN. DZIEKI EMAIL JWIELGOS@DBSTERLIN.COM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JaJaccek Re: WISCONSIN LUB MICHIGAN IP: *.chicago-16-17rs.il.dial-access.att.net 23.06.01, 00:00 Pobyt w jadnym miejscu jest dobry, jak sie jest na dluzej,najlepiej zrobic objazd.Nawet jeziora Michigan-dookola. Start z Chicago i 3tygodnie radochy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: WISCONSIN LUB MICHIGAN IP: 216.104.228.* 18.07.01, 15:20 Lepiej Michigan ,Wisconsin drogie zwlaszcza w okolicach Wiconsin Dells Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: WISCONSIN LUB MICHIGAN IP: 207.86.71.* 31.07.01, 20:00 jedz na polnoc Michigan tzw. up north dozo wyzej niz Lansing znajdziesz tam to co Sienkiewicz opisywal w Ogniem i Mieczem albo w Potopie(krajobraz oczywiscie, razem z niedzwiedziami) powietrze az dech zapiera no i zywej duszy naokolo. Szukaj maluch campingow daleko od glownych szos, chociaz wlasciwie mozesz rozbic sie wszedzie gdzie chcesz. Jesli lubisz polowac to tez nie ma sprawy, wystarczy jakis dowod tozsamosci(chodzi glownie o wiek)i bez problemu kupisz lub wypozyczysz flinte, pozwolenie to zaden problem, dostaniesz je w kazdym mysliwskim sklepie. Odpowiedz Link Zgłoś