Dodaj do ulubionych

WISCONSIN LUB MICHIGAN

IP: *.focal-chi.corecomm.net 21.06.01, 20:24
WYBIERAMY SIE Z ZONA NA WAKACJE DO JEDNEGO Z TYCH DWOCH STANOW. CZY KTOS ZNA
LADNE I CIEKAWE MIEJSCA W TYCH DWOCH STANACH? PREFEROWANE NAD JEZIOREM MICHIGAN.
DZIEKI
EMAIL JWIELGOS@DBSTERLIN.COM
Obserwuj wątek
    • Gość: JaJaccek Re: WISCONSIN LUB MICHIGAN IP: *.chicago-16-17rs.il.dial-access.att.net 23.06.01, 00:00
      Pobyt w jadnym miejscu jest dobry, jak sie jest na dluzej,najlepiej zrobic
      objazd.Nawet jeziora Michigan-dookola. Start z Chicago i 3tygodnie radochy.
      • Gość: eee Re: WISCONSIN LUB MICHIGAN IP: 216.104.228.* 18.07.01, 15:20
        Lepiej Michigan ,Wisconsin drogie zwlaszcza w okolicach Wiconsin Dells
        • Gość: mar Re: WISCONSIN LUB MICHIGAN IP: 207.86.71.* 31.07.01, 20:00
          jedz na polnoc Michigan tzw. up north dozo wyzej niz Lansing znajdziesz tam to
          co Sienkiewicz opisywal w Ogniem i Mieczem albo w Potopie(krajobraz oczywiscie,
          razem z niedzwiedziami) powietrze az dech zapiera no i zywej duszy naokolo.
          Szukaj maluch campingow daleko od glownych szos, chociaz wlasciwie mozesz
          rozbic sie wszedzie gdzie chcesz. Jesli lubisz polowac to tez nie ma sprawy,
          wystarczy jakis dowod tozsamosci(chodzi glownie o wiek)i bez problemu kupisz
          lub wypozyczysz flinte, pozwolenie to zaden problem, dostaniesz je w kazdym
          mysliwskim sklepie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka