Dodaj do ulubionych

musze wrocic do Kanady

IP: *.dialup.tiscali.it 24.08.05, 22:34
bo w Polsce nie ma pracy , chyba sie zastrzele, juz na sama mysl robi mi sie
slabo, to jest takie miejsce gdzie juz tylko diabel mowi dobranoc
Obserwuj wątek
    • szerb Re: musze wrocic do Kanady 25.08.05, 03:06
      Gość portalu: koko napisał(a):

> bo w Polsce nie ma pracy , chyba sie zastrzele, juz na sama mysl robi mi sie
      > slabo, to jest takie miejsce gdzie juz tylko diabel mowi dobranoc

staraj sie tak duzo nie myslec, czasami pomaga wewnetrzna emigracja
      Zamykasz oczy, zakrywasz uszy
      i jak sie dobrze wsluchasz to
      uslyszysz szum lasu i spiew ptakow i ten
      wszechobecny zapach zielni, gor i żywicy, poczucie wolnosci
      i niezobowiazujacego szczescia
      i to jest Kanada...
    • jp.hi Re: musze wrocic do Kanady 28.08.05, 03:00
      Gość portalu: koko napisał(a):

> bo w Polsce nie ma pracy , chyba sie zastrzele, juz na sama mysl robi mi sie
      > slabo, to jest takie miejsce gdzie juz tylko diabel mowi dobranoc

Gdzie to jest w Kanadzie ze na sama mysl robi sie slabo i czlowiek chce sie
      zastrzelic. Powiedz tu nam. To bardzo ciekawe.
      Moze to jakies wiezienie stanowe albo oboz dla uchodzcow?
    • Gość: myszka Re: musze wrocic do Kanady IP: *.190-130-66.mc.videotron.ca 28.08.05, 14:47
      jezeli naprawde chcesz wrocic to praktycznie potrzebujesz pieniadze tylko na
      bilet,wybierz obojetnie jakie miasto i przyjezdzaj,zglos sie do biura welfare i
      jakos przezyjesz pierwszy miesiac,jest wiele miejsc dla kobiet typu ymca gdzie
      nie bedziesz placic za przespanie a pracy akurat teraz jest mnostwo,oczywiscie
      nie bardzo dobrze platnej,kup bilet na karte kredytowa,tak ze jezeli tu
      naprawde mieszkalas to wiesz co robic,nie jedz do vancouver,leje,karaluchy i
      wcale nie takie ladne miasto,wybierz montreal to jest naprawde europejskie
      miasto i ludzie sa fajni
            • Gość: night rider koko na migi IP: 5.5R* / *.online-age.net 29.08.05, 19:03
              w Vancouver duzo pada poniewaz woda skrapla sie, gdy relatywnie cieple i
              wilogotne masy powietrza znad Pacyfiku schladzaja sie ponizej punktu rosy
              podczas przekraczania wysokich gor

a teraz zjedz cos z grupy owoce-warzywa np banana i idz spac koko,
              jutro znowu pogadamy i moze naucze ciebie kilku nowych slow,
              tym razem na 2 palce...
              • Gość: banita_Canada Kanada rządzi!!! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 30.08.05, 23:28
                Zadupie, wiocha, "koniec swiata"? Te epitety nie moga dotyczyc Kanady...
                Jestem tu wprawdzie jeszcze dosc swiezym emigrantem, ale wedlug mnie nie ma lepszego miesjca do zycia. Jestem mlody wiec patrze przez pryzmat rozrywek.Wypasione kluby, mnostwo imprez z najlepszymi wykonawcami (i DJ'ami),fajne laski,hehe.
                A tak bardziej powaznie, to widzialem juz troche tej waszej "Europy", ciasnej, stęchłej, skłóconej z obrazem Polaka- dziada.
                Tutaj jest doskonala infrastruktura (w koncu moge bezpiecznie jezdzic motocyklem), wszystko jest urbanistycznie przemyslane (nie kazdemu musi sie podobac, mi odpowiada-jest przejrzyscie i "swiezo").W sklepach wiem, ze nie przebija mi daty waznosci, paliwo jest w rozsadnej cenie (mimo podwyzek), dostepnosc pieniadza tez sie liczy. Moglbym podac milion plusow, jak rowniez kilka doslownie minusow, chcialem tu wyrwac sie z polskiego marazmu , uciec od ludzi zwasnionych i zawistnych do kraju gdzie reguly sa klarowne.Tutaj to znalazlem i ciesze sie z decyzji.Aha, jeszcze 2,5 roku, test na obywatelstwo i odsylam dowod osobisty do szacownych wladz III RP wraz z wyjasnieniem, dlaczego zrzekam sie polskiego obywatelstwa.
                Ci, co tutaj na forum narzekaja, sami w sumie nie wiedza czego chca i niegdzie te osoby nie zaznaja szczescia.
                Pozdro,
                      • soup.nazi Re: zadziwia mnie dlaczego ktoś chce pozbyć się 01.09.05, 07:03
                        Gość portalu: ???? napisał(a):

> możliwości posiadania przyanjmniej 2 paszportów
                        >
                        > a teraz jeszcze tym bardziej, skoro jeden z nich to paszport unijny, a drugi ni
                        > e...

> po co te starania? czy nie ma się wiecej możliwości posiadając dwa...?

To dziw sie dalej. To wam, jako obywatelom C kraju, potrzebny jest paszport
                        "unijny". Z USA/Kanady ten paszport wyglada zalosnie i czerstwo i jest tu na
                        klak komu potrzebny. Znaczy tu tyle co zeszloroczny snieg. A jak ktos stad
                        koniecznie chce pracowac w krajach UE (co prawda, to nie wiem po jakiego starego
                        diabla) to najlepszym paszportem bedzie dla niego tutejsze wyksztalcenie wyzsze.
                        Wierz mi, ze jak dzieki temu zalatwi sobie pracodawce (a zalatwi na pewno,
                        znacznie predzej niz obywatele Polanezji), to z palcem w d... zalatwi sobie
                        rowniez zezwolenie na prace w dowolnym kraju UE. Tylko po co?
                        Pieniadze sa tutaj, w Ameryce Pln., niskie podatki takoz, etc. A tam co? Stad
                        nie imponuje kolego. Beret. Klasyczny beret. A juz tzw. nowa Unia to
                        stowarzyszenie bosych i zziebnietych, hehehehe. Zostawiamy wiec ten chlam dla
                        was, wschodni Europejczycy.
                            • ontarian Re: to że to kretyn, to wszyscy już wiedzą - ALE 01.09.05, 13:49
                              Gość portalu: ha ha napisał(a):

> co do USA czy Kanady (tu mniejszy problem), to kazdy z tych obywateli wie
                              jakie
                              > problemy ma na wielu granicach czy w wielu krajach... :))
                              tak? akurat mam kanadyjski paszporcik
                              moglbys dac mi choc jeden przyklad
                              na ktorej granicy bede mial wieksze problemy
                              niz ty z tym swoim czerwoncem z orzelkiem
                              bo ja ci moge wiele przykladow rzucic
                              gdzie to wlasnie bedzie sie odwrotnie dzialo
                                • ontarian Re: a wiesz jak wygląda odprawa w unii? 01.09.05, 19:24
                                  Gość portalu: odp napisał(a):

> ty stoisz w innej kolejce razem z Afrykanami, Hindusami, itd... :))
                                  a to w unii afrykanow i hindusow nie ma?
                                  wiecej ich w tej twojej kolejce zobaczysz niz w mojej

> napisałem że kanadyjski mniej (to poza tym), natomiast ten USA lepiej w
                                  > niektórych miejscach nie pokazywać - czyżbyś takich podstawowych rzeczy nie
                                  > wiedział???
                                  wiem, niemniej jednak wymieniles rowniez kanadyjski paszport
                                  ktorego ja bym na dwadziesicia twoich nie zamienil
                                  • Gość: ha ha widać że nigdy nie przekraczałeś granicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 23:16
                                    Unii tam gdzie mieszkańcy Unii, bo wtedy byś się dowiedział, że najczęściej
                                    przechodzi się pokazując z daleka paszport

tymczasem kiedyś jako głupi polaczek stałeś w kolejce i pytali się ciebie na ile
                                    przyjeżdżasz, po co, ile masz pieniędzy, a teraz jako równie głupi kanadol
                                    stoisz w tej samej kolejce i pytają się ciebie o te same rzeczy... prawdziwy
                                    sukces co... ha ha

zanim ty wyjdziesz z lotniska, ja jestem już w centrum miasta

a dowiedz się jeszcze jakie problemy miejscami będziesz miał, jak wyślą cię do
                                    pracy i będziesz musiał się zalegalizować

ale ciebie pewnie nie stać na bilet lotniczy do Europy, co mówić o opłaceniu pobytu
                                    • ontarian Re: widać że nigdy nie przekraczałeś granicy 02.09.05, 16:48
                                      a ty matole, najwyraznie nigdy nie widziales
                                      jak sie granice przekracza z kanadyjskim paszportem

i jeszcze jedno, wiechciu smierdzacy
                                      nawet jak juz jestes w jakims normalnym kraju unii
                                      to jak tylko zobacza skad jestes
                                      czy to po rejetracji, czy po wykrzywionym ryju
                                      to dopiero zaczyna sie "wlasciwe" traktowanie
                            • soup.nazi Re: to że to kretyn, to wszyscy już wiedzą - ALE 01.09.05, 18:54
                              Gość portalu: ha ha napisał(a):

> jak ktoś ma 2 paszporty, to wie na co się przydają... oczywiście wola kazdego d
                              > o
                              > ograniczania się, ja jednak bym tak nie robił

Ja mam wlasnie 2 paszporty, z czego jeden jest polanezyjski (i dlatego na hoooy
                              sie nadaje, hehehe, z definicji), od dawna zreszta niewazny. Dobrowolnie sie
                              ogranicze do jednego, kanadyjskiego mianowicie. Polanezyjski dam tobie. W ten
                              sposob ty bedziesz mial 2, oba polanezyjskie, hehehe, i "europejskie". Jak sam
                              napisales, bedziesz wiedzial co z nimi zrobic. Ja tez wiem: mozesz je sobie
                              wsadzic w dooope, hehehe.
                              >
                              > tym bardziej, że kto wie jaki przydatny będzie za parę lat

Ja wiem. Za 69 lat (tyle bowiem wam potrzeba, zeby sie dochrapac jako takiego
                              europejskiego poziomu). Jezeli UE bedzie istniala, bo jakos dziwnie sie sypie od
                              czasu dolaczenia do niej, nowych i bosych krajow. Jezeli nie bedzie istniala
                              natomiast to polanezyjski paszport bedzie mial osiagnie wartosc dzisiejszego
                              bialoruskiego, hehehe.
                              >
                              > co do USA czy Kanady (tu mniejszy problem), to kazdy z tych obywateli wie jakie
                              > problemy ma na wielu granicach czy w wielu krajach... :))

Taaaak, a te problemy przy z naszymi nedznymi USA/kanadyjskimi dolarkami przy
                              lsniacych zlotowkach, hehehe.
                          • soup.nazi Re: zadziwia mnie dlaczego ktoś chce pozbyć się 01.09.05, 18:44
                            Gość portalu: zzz napisał(a):

> no ty na pewno masz wyzsze wyksztalcenie , kon by sie usmial heheh, sadzac po
                            > poziomie twoich wypocin to podstwowki nawet nie skonczyles,
                            > po prostu was nie stac na przyjaz do Europy z waszymi nedznymi dolarkami
                            > zarobionymi w za wielka woda

Moje posty sa prawidlowe pod wzgledem gramatyki, skladni, ortografii oraz
                            interpunkcji, choc od lat mieszkam z dala od Dzikich Pol. Nazywasz je wypocinami
                            poniewaz nie podoba ci sie, ze dre w nich lacha z takich lachow jak ty. Bardzo
                            sie ciesze z twojej widocznej frustracji. Gnebienie kolkow jest bowiem glownym
                            celem moich postow. Bardzo nie lubie chamow i korzystam z kazdej okazji zeby im
                            zapchlone kozuchy kijem przetrzepac, hehehe. Ciebie rowniez wyczulem przez
                            dzielacy nas ocean - jestes chamczakiem i skaczesz jak wesz na grzebieniu.
                            Zajmij swoje miejsce w chamskim szeregu, a nie bedziesz mi tu duperszwance
                            wypisywal o swojej przynaleznosci do Europy.
            • Gość: banita_Kanada Re: musze wrocic do Kanady IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.09.05, 01:41
              dobra, to wlacze sie do dyskusji.
              Polske opuscilem nieco ponad pol roku temu. Dla mnie, pozostanie ona krajem palantow, zlodziei, zawzietych skur..synow, totalnego burdelu, braku perspektyw, cwaniakow,pustych- lecacych na hajs lasek, eSBekow oplywajacych w luksusie gdy reszta gnije (hehe, rzad ma was gleboko w doopie).Moglbym ta linijke ciagnac jeszcze dlugo.Teraz, gdy jestem w naprawde swoim kraju(przyp.Kanada), leje na ta cala skur..ysynską bande, co by cie utopila w lyzce wody najchetniej.
              Teraz juz nie bede placil na tych cw..i podatkow,nie beda niszczyc ani mnie ani mojej rodziny.Nie bede wreszcie rzadzony przez ludzi po podstawowkach i "magistrow".

Ktos tu pisze o wartosci polskiego paszportu.Buahahaha, goowno wielkie jest wart i jeszcze dlugo bedzie. Polska kojarzy sie z totalnym syfem, bajzlem i szarzyzna.Ktos napisal, ze my Kanadyjczycy, musimu wyrabiac sobie wize by pracowac w szacownej Unii,co za bzdety.Soup nazi wyjasnil to wystarczajaco.A wy, co sie tak zachwycacie tym prawem pracy, idzcie, pracujcie, najlpeszy etat jaki dostaniecie to zbieranie truskawek w Anglii albo pomidorow w Italii, bedac gnojonym i opluwanym przez kazdego prawdziwego Europejczyka.
              My, z Kanady Polacy wjezdzajac do Unii, jestesmy traktowani z nalezytym szacunkiem do kraju, z ktorego przyjezdzamy. Kanada nas przyjela nie na piekne oczy (patrz:proces imigracyjny).Skoro nalezymy do elity 31.5 miliona ludzi zamieszkujacej teren wiekszy od Europy, to cos znaczy. DO Europy jezdzimy na wczasy (a nie tyrac za 4 ełro,sic!!!)

A teraz wyjasnie, po ki ciul mi polski paszport:zdajac polskie goowniane obywatelstwo solidaruchom i czerwonej bandzie, raz na zawsze odetne sie od nich, precz ze swoimi brudnymi lapami ode mnie i mojej rodziny. Wjezdzajac kiedys do Polski nie wpadne w pulapke paszportowa (wjechac mozesz na paszporcie kanadyjskim, ale juz wyjechac tylko na polskim,wiec polaczki zmuszaja tych co maja podwojne obywat. do czekania 6 miesiecy na wyrobienie blankietu).
              To tyle, zobaczymy jakie padna teraz argumenty za byciem Polakiem w dzisiejszym swiecie.
              Pozdro
              • Gość: ha ha baranie potwierdza się jakie matoły tu się zlatują IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.05, 02:26
                g... zrozumiałeś, bo pewnie czytać nie potrafisz, albo jesteś wtórnym analfabetą
                - jednym z 3% jakie zamieszkują Amerykę. Najwidoczniej wchodziłeś w Polsce w
                sekcję 0.2%...

Natomiast powtarzam jak baranowi - i zauważ mi to wisi czy będziesz miał Polski
                paszport - ty będąc Kanadolem jesteś traktowany na granicy jak każdy spoza Unii
                i stoisz razem z braćmi Amerykanami, Hindusami i Nigerijczykami w dłuuuugiej
                kolejce do sprawdzenia paszportu. Najwidoczniej tego jeszcze nie robiłeś skoro
                nie wiesz.

To że w Polsce jest wielu matołów, ja akurat wiem pewnie od czasów, gdy ty
                srałeś w majtki, tyle że matoły są także w Kanadzie, a matoły srające na rodaków
                i na wszystko co ich kiedyś dotyczyło, pełne nienawiści, jak widac z twojego
                przykładu z pewnością zasilają ten piękny kraj właśnie z Polski.

Twoja wypowiedź świadczy tylko jak bardzo jesteś chory - i trochę mi ciebie żal.
                Albo i nie - co mi tam!

O paszportach wiesz tyle co nic - ja wjeżdżam i wyjeżdżam i robiłem to zanim
                Polska należała do Unii na jakim paszporcie mi się podoba. A teraz nawet mogę to
                olać i robić na dowód. W pewnych przypadkach, o których ci się nie śni, bo
                wyjechałeś pewnie pierwszy raz za granicę, to się bardzo przydaje.

A po kiego diabła dodatkowo może ci się przydać polski dokument - nie wiem, i ty
                nie wiesz. Kto wie jakie niespodzianki przyniesie przyszłość. Ale pamiętam, że
                dzieki temu mogłem kiedys kupić bony uwłaszczeniowe. To taki mały przykład.

Ale co mi tam - skoro brzydzisz się tym paszportem to go wywal. Nikt nie każe ci
                go trzymać - możesz być bezpaństwowcem.

A matołem i tak pozostaniesz, jak nim pewnie byłeś w Polsce.

Wiesz - od samego mieszkania w Kanadzie inteligiencji nie przybywa...
                • soup.nazi Re: potwierdza się jakie matoły tu się zlatują 02.09.05, 07:34
                  Gość portalu: ha ha baranie napisał(a):

> Natomiast powtarzam jak baranowi - i zauważ mi to wisi czy będziesz miał Polski
                  > paszport - ty będąc Kanadolem jesteś traktowany na granicy jak każdy spoza Unii
                  > i stoisz razem z braćmi Amerykanami, Hindusami i Nigerijczykami w dłuuuugiej
                  > kolejce do sprawdzenia paszportu.

Hehehe, ustawimy sie kazdy w swojej kolejce, kazdy ze swoim paszportem i
                  zobaczymy jak kogo urzednik potraktuje, mimo, ze ty jestes w Unii, a ja nie.
                  Wiesz? Bo ja wiem!

Piszesz mu o nienawisci, matolectwie? Facet jest pewnie mlodszy ode mnie o 20
                  lat, a ma dziwnie podobne poglady. Nie daje ci to do myslenia, niewolniku? Nie
                  pocieszaj sie ta Unia. Unia byla zaprojektowana po to zeby bogatych uczynic
                  jeszcze bogatszymi, a nie dofinansowywac bosonogie nacje, hehehe. Cieszcie sie,
                  ze zniknely bariery handlowe i dla gastarbaiterow (polskich). Co do reszty, to
                  jeszcze nieraz pokaza wam wasze miejsce w szeregu, hehehe. Face the music, facet.
              • soup.nazi Re: musze wrocic do Kanady 02.09.05, 07:26
                Gość portalu: banita_Kanada napisał(a):

> dobra, to wlacze sie do dyskusji.
                > Polske opuscilem nieco ponad pol roku temu. Dla mnie, pozostanie ona krajem pal
                > antow, zlodziei, zawzietych skur..synow, totalnego burdelu, braku perspektyw, c
                > waniakow,pustych- lecacych na hajs lasek, eSBekow oplywajacych w luksusie gdy r
                > eszta gnije (hehe, rzad ma was gleboko w doopie).Moglbym ta linijke ciagnac jes
                > zcze dlugo.Teraz, gdy jestem w naprawde swoim kraju(przyp.Kanada), leje na ta c
                > ala skur..ysynską bande, co by cie utopila w lyzce wody najchetniej.
                > Teraz juz nie bede placil na tych cw..i podatkow,nie beda niszczyc ani mnie ani
                > mojej rodziny.Nie bede wreszcie rzadzony przez ludzi po podstawowkach i "magis
                > trow".
                >
                > Ktos tu pisze o wartosci polskiego paszportu.Buahahaha, goowno wielkie jest war
                > t i jeszcze dlugo bedzie. Polska kojarzy sie z totalnym syfem, bajzlem i szarz
                > yzna.Ktos napisal, ze my Kanadyjczycy, musimu wyrabiac sobie wize by pracowac w
                > szacownej Unii,co za bzdety.Soup nazi wyjasnil to wystarczajaco.A wy, co sie t
                > ak zachwycacie tym prawem pracy, idzcie, pracujcie, najlpeszy etat jaki dostani
                > ecie to zbieranie truskawek w Anglii albo pomidorow w Italii, bedac gnojonym i
                > opluwanym przez kazdego prawdziwego Europejczyka.
                > My, z Kanady Polacy wjezdzajac do Unii, jestesmy traktowani z nalezytym szacunk
                > iem do kraju, z ktorego przyjezdzamy. Kanada nas przyjela nie na piekne oczy (p
                > atrz:proces imigracyjny).Skoro nalezymy do elity 31.5 miliona ludzi zamieszkuja
                > cej teren wiekszy od Europy, to cos znaczy. DO Europy jezdzimy na wczasy (a nie
                > tyrac za 4 ełro,sic!!!)
                >
                > A teraz wyjasnie, po ki ciul mi polski paszport:zdajac polskie goowniane obywat
                > elstwo solidaruchom i czerwonej bandzie, raz na zawsze odetne sie od nich, prec
                > z ze swoimi brudnymi lapami ode mnie i mojej rodziny. Wjezdzajac kiedys do Pols
                > ki nie wpadne w pulapke paszportowa (wjechac mozesz na paszporcie kanadyjskim,
                > ale juz wyjechac tylko na polskim,wiec polaczki zmuszaja tych co maja podwojne
                > obywat. do czekania 6 miesiecy na wyrobienie blankietu).
                > To tyle, zobaczymy jakie padna teraz argumenty za byciem Polakiem w dzisiejszym
                > swiecie.

Hehehe, syp mlody cieciom polanezyjskim. Ciesze sie, ze ci sie udalo dac buta z
                kolchozu, jak mnie 18 lat temu. Zycie ma sie tylko jedno. Kanada to dobry kraj,
                dobrze, ze ci sie podoba od poczatku. Jak wlozysz troche pracy, bedzie ci sie
                podobala jeszcze bardziej. Pozwalam sobie crosspostowac niektore twoje posty na
                Polonii - mam nadzieje, ze nie masz nic przeciw (albo daj glos, ze sobie nie
                zyczysz). Polanezja to.... e, szkoda gadac. Minelo 18 lat od mojego wyjazdu, a
                towarzystwo dalej zwiewa gremialnie z "wolnej" Polski. Gdyby tak US, CA i AU
                przyjmowaly ludzi jak w 80, to pewno pol Polski po tygodniu nie bylo, hehehe.
                Niewiarygodne. Tymczasem powodzenia. Moze napisz cos na Polonii. Tam jest zoo,
                ale bywa smiesznie.
    • Gość: banita_Kanada Re: musze wrocic do Kanady IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 03.09.05, 01:14
      ku...a, widac admin sie zgrzal lekko ze tak brzydko pisze o jego "pieknym" kraju i mnie wycial, pajac jeden.
      Soup_nazi, nie mam nic przeciwko crosspostingom.
      Nie chce mi sie na nowo tlumaczyc jaki jest sens ucieczki z tonacej łajby zwanje Polska calej tej ignoranckiej cholocie na forum. Powiem tak, kto ma jakakolwiek inicjatywe i trzezwe spojrzenie na dzisiejsze realia w Polsce oraz umie pojac schemat Polska vs.UE to wie jakie jest miejsce przecietnego jegomoscia z Polski w Niemczech, WLoszech, Anglii czy tez Francji oraz co ma do zaoferwoania jego wlasny kraj poza tym, ze kaze sobie oddac characz w postaci podatkow pozostawiajac co trzecie dziecko glodne (przypominam,Polska to nie Afryka a sam srodek Europy w 21 wieku).
      Polski juz nie ma, sa strzepy kraju, rozkradzionego przez ostatnie 15 lat po "okraglym stole" przez szacowna ekipe SBków ktorzy dogadali sie z Solidaruchami, razem wypili wodke i w 89' podzielili strefy wplywow. Dzisiaj nie ma szans na normalne zycie w Polsce, Polska nie produkuje niczego swojego, a co ciekawsze, Polacy MUSZA zaczac splacac dlugi zaciagniete przez Gierka oraz rzady kolejno Millera, Buzka oraz p.Waltz. Oczywisce kosztem obywateli oraz standardu zycia, ktory przez conajmniej 2 pokolenia pozostanie kilkadziesiat lat za...Czechami.
      Pozdro
        • soup.nazi Re: Milo Was poczytac boyz 04.09.05, 05:48
          Gość portalu: Genosse_Sztetke napisał(a):

> Widze ze zupka nic nie straciles ze swojego bata.Loic skore ciemnocie moze co i
          >
          > dotrze do nich, ale panie chlop to u nas ciemny to i nadzieja niewielka.

Ja to jestem tylko ciekaw czy oni wierza w to co pisza, czy pisza tylko tak,
          zeby dac odpor wrazym jemigrantom, hehehe. Gdzie byles jak cie nie bylo?
        • soup.nazi Re: juz lece do kanady 06.09.05, 19:30
          Gość portalu: propaganda napisał(a):

> Hej , a dlugo bedziesz sie nam staral wmowic jak nam zle ?

On wam nic sie nie stara wmowic. On wam mowi, ze wam jest kolczascie i
          superbolcowo. Co jest zgodne z prawda, zreszta, hehehe.

> Bo nazista juz osiemnascie lat listy nam sle hehe .

Nie listy, tylko modly (dziekczynne) i nie wam, tylko niebiosom, ze jestem tu, a
          nie tam i dzieli mnie od was ocean.

> Cienkie bolki jestescie i tyle , potraficie tylko na krzywy ryj zyc .

Hehehe, nie wiem kto bylby cienki. Tak czy inaczej - nie kolchoznicy. A tobie
          jest nie tylko jest kolczascie i superbolcowo, ale jeszcze do tego ustawicznie
          skacze ci gula z duza amplituda. Uwazaj zeby ci szczeny nie wybila, hehehe.
          • Gość: Genosse_Sztetke hehehe oj zupa zupa... IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 07.09.05, 03:02
            dobrze piszesz , dac Ci wodki;)
            Co do Twoich watpliwosci to juz Ci mowie ze mlodsi wierza w to co pisza a
            starsi pisza zeby jakos tam jeszcze ugryzc w doope Polonie.Bo im sie powoli
            wymyka kontrul nad jendnostkom i kolektywem jemigracyjnym (tym normalnym).A
            zniknalem z forum bo jakos nie chce mi sie logowac.Nie mam zufania do tej
            biurokracji.Jeszcze mi kaze redaktor dyzurny pisac podanie o pozwolenie
            napisania postu albo cos innego.Nie wiem moze sie myle.Ale czytam Was
            regularnie .Dobrze ze Ty tam jestes ,Stary Wiarus i jeszcze paru
            normalnych.Bylem tez w Pomrocznej na krotkiej roboczej wizycie... O boy ... nie
            wiem nawet gdzie zaczac:)))Jak bedziesz tu zagladal to moze Ci podesle pare
            linkow zebys sie posmial:)))Na razie.
            • Gość: NN Re: hehehe oj zupa zupa... IP: 67.69.156.* 14.09.05, 22:00
              Soup.nazi (co za nazwa?) czy ty czlowieku masz dobrze poukladane pod czaszka?
              Masz wszystkich zamieszkalych w Polsce za wielkie g.. - spojrz na siebie jak
              wiele ty reprentujesz swoimi wypowiedziemi. Dobrze ze takich jak ty jest wsrod
              nas niewielu.
              Zacznij lepiej szukac pracy (bo sadzac po twojej aktywnosci na poscie to chyba
              korzystasz z welfra) - bedzie wiekszy pozytek...
              • Gość: NN Re: hehehe oj zupa zupa... IP: 67.69.156.* 14.09.05, 22:45
                Hej, nazi.soup - gdzies tam nadmieniles o wysokich zarobkach w Kanadzie oraz
                niskich podatkach. Chyba dawno nie pracowales ze takie bzdury wypisujesz.
                Podatki kanadyjskie sa jedne z najwyzszych z krajow OECD (minus tego ze nie
                odzwierciedla sie to na stronie socjalnej, jak to ma np. miejsce w krajach
                skandynawskich). Poza tym, realna sila nabywcza tego co przecietny obywatel
                kanady zarabie konsekwentnie malaje juz od ponad 10 lat (co jest zwiazane z
                wieksza konkurencja na rynku swiatowym i stosunkowo slabym przygotowaniem
                Kanady do takiej konkurencji (chodzi to przede wszystkim o stosunkowo niski
                ogolny poziom wyksztalcenia przecietnego Kanadyjczyka). Nastepnym czynnikiem
                sa wysokie podatki (oraz zwiekszajac sie korupcja w rzadach, tak federalnym jak
                i prowincjonalnych - przykladow chyba nie trzeba). Jednym slowem, moze za
                niedlugo sie o tym przekonasz gdy bedziesz zmuszony pracowac, gdyz welfer
                zostal juz znacznie obciety a zanosi sie na jeszcze dalsze ograniczenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka