Gość: Mik82 IP: *.toya.net.pl 29.05.06, 02:09 Czy ktoś jeżdził w Arizonie tylko na polskim prawku i miał jakąś kontrole, stłuczke albo wypadek? Czy jak posiada sie tylko polskie prawko to jakies przykre niespodzianki czekaja w starciu z policja???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brtlmj Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? 29.05.06, 02:36 Zadnych problemow nie bedzie. A jak masz watpliwosci to sobie wyrob "miedzynarodowe prawo jazdy". Bartek Odpowiedz Link Zgłoś
seatac Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? 29.05.06, 14:38 Miedzynarodowe nie obowiazuje w USA. Ale posiadajac polskie prawo jazdy nowego typu nie bedziesz miec zadnych problemow w czasie kontroli(zakladam ze nie planujesz lamania przepisow miejscowych.)W czasie kontroli drogowej grzecznie i z usmiechem, a takze lapki na kierownicy. Jezeli bedziesz na wakacjach i ew. bedziesz mial paszport z przypietym I-94 to nikt nie patrzy krzywo na prawko zza oceanu.Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
grandys Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? 29.05.06, 17:09 .. a co to jest "prawko"?? Odpowiedz Link Zgłoś
vulgar2 Powrot nadetego dupka... 29.05.06, 19:41 ... Grandysa. Witam po dluzszej przerwie. Widze, ze sie nie zmieniles. Jestes tym samym nadetym zolednym polsko-amerykanskim dupkiem. Wierze, ze czesto teraz dopisywal swoje nicniewnoszace i czepiajace sie innych bzdety. Pozdrawiam z oczekiwaniem na twoje wpisy, pitiful ashole, v. Odpowiedz Link Zgłoś
voyager747 Re: Powrot nadetego dupka... 29.05.06, 22:41 Właśnie jeździliśmy w Arizonie,Utah i Nevadzie na polskim prawku i było ok( bez kontroli i wypadków) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mik82 Re: Powrot nadetego dupka... IP: *.toya.net.pl 30.05.06, 03:27 a czy w tym stanie maja fotoradary ? Odpowiedz Link Zgłoś
seatac Re: dla Mik82 30.05.06, 09:36 Jezeli chcesz wiecej szczegolow to przyslij swoj numer na seatac@interia.pl Zadzwonie i opowiem, bo pisac za dlugo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy30 Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? IP: 195.187.99.* 01.06.06, 13:06 na polskim prawku mozesz jezdzic w te i we wte - ale uwazaj na przepisy - gliny wyrastaja spod ziemi - a pozatym jazda po szosach usa to nieslychana frajda i wrecz rozkosz Odpowiedz Link Zgłoś