Dodaj do ulubionych

Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ?

IP: *.toya.net.pl 29.05.06, 02:09
Czy ktoś jeżdził w Arizonie tylko na polskim prawku i miał jakąś kontrole,
stłuczke albo wypadek?
Czy jak posiada sie tylko polskie prawko to jakies przykre niespodzianki
czekaja w starciu z policja????
Obserwuj wątek
    • brtlmj Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? 29.05.06, 02:36
      Zadnych problemow nie bedzie. A jak masz watpliwosci to sobie wyrob
      "miedzynarodowe prawo jazdy".

      Bartek
      • seatac Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? 29.05.06, 14:38
        Miedzynarodowe nie obowiazuje w USA. Ale posiadajac polskie prawo jazdy nowego
        typu nie bedziesz miec zadnych problemow w czasie kontroli(zakladam ze nie
        planujesz lamania przepisow miejscowych.)W czasie kontroli drogowej grzecznie i
        z usmiechem, a takze lapki na kierownicy. Jezeli bedziesz na wakacjach i ew.
        bedziesz mial paszport z przypietym I-94 to nikt nie patrzy krzywo na prawko
        zza oceanu.Pozdro.
        • grandys Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? 29.05.06, 17:09
          .. a co to jest "prawko"??
          • vulgar2 Powrot nadetego dupka... 29.05.06, 19:41
            ... Grandysa. Witam po dluzszej przerwie. Widze, ze sie nie
            zmieniles. Jestes tym samym nadetym zolednym polsko-amerykanskim
            dupkiem. Wierze, ze czesto teraz dopisywal swoje nicniewnoszace
            i czepiajace sie innych bzdety.
            Pozdrawiam z oczekiwaniem na twoje wpisy, pitiful ashole,
            v.
            • voyager747 Re: Powrot nadetego dupka... 29.05.06, 22:41
              Właśnie jeździliśmy w Arizonie,Utah i Nevadzie na polskim prawku i było ok( bez
              kontroli i wypadków)
            • Gość: Mik82 Re: Powrot nadetego dupka... IP: *.toya.net.pl 30.05.06, 03:27
              a czy w tym stanie maja fotoradary ?
              • seatac Re: dla Mik82 30.05.06, 09:36
                Jezeli chcesz wiecej szczegolow to przyslij swoj numer na seatac@interia.pl
                Zadzwonie i opowiem, bo pisac za dlugo...
    • Gość: jerzy30 Re: Czy w arizonie wystaczy polskie prawko ? IP: 195.187.99.* 01.06.06, 13:06
      na polskim prawku mozesz jezdzic w te i we wte - ale uwazaj na przepisy - gliny
      wyrastaja spod ziemi - a pozatym jazda po szosach usa to nieslychana frajda i
      wrecz rozkosz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka