bozena73
03.03.09, 16:57
MOj synek juz od wrzesnia idzie do Kindergarden..tak to szybko
minelo ze ciagle nie moge w to uwierzyc... zapisalam go do
publicznej szkoly, dlugo sie wahalam miedzy publiczna a katolicka
ale w koncu zdecydowalam sie na publiczna, wyzszy poziom nauki,
ladna przestronna szkola, duzy nowy plac zabaw, boisko..tyle ze nie
ma after school program, dopiero od 2giej grade. Ale maja kilka
miejsc takich jak Learning Center, YMCA, gdzie oni przyjezdzaja i
odbieraja dzieci i tam je dowoza. Dzieci tam odrabiaja prace domowa,
dostaja jakas przekaske itp..I tak sie zastanawiam czy lepiej
zatrudnic opiekunke ktora bedzie odbierac malego, dostalby domowy
posilek, pobiegalby po jardzie, odpoczal, czy jednak lepiej wysylac
go do jednego z tych miejsc..Co mi radzicie dziewczyny?
Maly jest przyzwyczajony do dlugiego dnia wiec chyba nie byloby
problemu z tym aby tam pobyl tyle ze moze jednak lepiej byloby w
domu..
Bardzo wdzieczna bede za podzielenie sie Waszymi doswiadczeniami..
Bozena