Dodaj do ulubionych

Pani Millko !

13.09.10, 10:21
Gdyby przypadkiem przechodziła Pani tędy z kawą,zostawiłam dla Pani parę kawałków keksu.
img52.imageshack.us/img52/1033/img9160y.jpg
img824.imageshack.us/img824/9382/img9164.jpg
img52.imageshack.us/img52/3044/img9172e.jpg
img24.imageshack.us/img24/338/img9203c.jpg
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: Pani Millko ! 14.09.10, 14:27
      Oj, pani Modliszko, dziekuje, jakiz on chrupiacy i obfity, gdzie pani taki dostala?
      • modliszka61 Re: Pani Millko ! 14.09.10, 20:47
        A niedaleko. Okazyjnie.W ossuarium rzucili.Nie ma kolejki,ani listy zapisanych.
        Pani czeka na dostawę do domu.
        • millefiori Re: Pani Millko ! 15.09.10, 13:54
          Zobowiazanam wielce i dziekuje przytupujac niecierpliwie. Zeberka i lopatki tez rzucili, np w swiecznikach, tak, jak w Kutnej Horze?
          • modliszka61 Re: Pani Millko ! 15.09.10, 14:44
            Wie Pani,to chyba jakaś hurtownia,bo rzucili wszystko......co stwierdzam ze smutnym uśmiechem od ucha do ucha....
            img43.imageshack.us/img43/8648/img9225w.jpg
            img204.imageshack.us/img204/387/img9226f.jpg
            No,może nie wszystko..Nie było karmy dla kotów.Biedaczek,zrezygnowany ułożył się i skapitulował....:-{

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka