modliszka61
13.09.10, 10:21
Gdyby przypadkiem przechodziła Pani tędy z kawą,zostawiłam dla Pani parę kawałków keksu.
img52.imageshack.us/img52/1033/img9160y.jpg
img824.imageshack.us/img824/9382/img9164.jpg
img52.imageshack.us/img52/3044/img9172e.jpg
img24.imageshack.us/img24/338/img9203c.jpg