24.05.04, 16:23
Mamy w duzych ilosciach, czarne, z oczkami czerwonymi , jak diody. Wyladaja
tak plastikowo, i obrzydliwie. Leca za czlowiekiem i mu siadaja gdzie badz.
Bzycza, a raczej cykaja, 80 - 90 decybeli i to cala dobe. Dl.: jakies 4cm.
Nie gryza , za to zzeraja liscie z drzew. Bueeeeee
Obserwuj wątek
    • czarnajagoda Re: Cykady 24.05.04, 16:42
      a jażem w życiu na coczy cekady nie widizała (albo widziała niepodpisaną), w
      związku z czym kojarzy misie toto ładnie z piosenką Maanamu...
      • vaud Re: Cykady 24.05.04, 16:48
        - te na Cykladach, to przynajmniej w trawie , albo na drzewach sobie cykaly. A
        pod drzewem Kora z mezem winem majac pelne szkalnice: no to cyk!
        • millefiori Re: Cykady 24.05.04, 19:39
          Prowansalskie i macedonskie tez tak maja, ze cykaja bezinwazyjnie.
          Na amerykanskie rzeczywiscie, korki do uszu, plaszcz, szpada i maska z siatki
          na twarz, a na wszelki wypadek woalka.
          Kiedys widzialam wysyp robaczkow swietojanskich w Delawarze... tylko sygnaly
          swietlne, bezdzwiekowe.
          • vaud Re: Cykady 25.05.04, 23:50
            ... i zamknac buzie, zeby nie wygladac jak szczesliwy motocyklista.
            • vaud Re: Cykady 27.05.04, 19:27
              Juz myslalam, ze osiagnieto apogeum i nasycenie powietrza cykadami. How very
              wrong I was....No kurna chata, smigaja smiglami jak helikoptery i tak mniej
              wiecej halasuja. Kazdy "facet z cykada na glowie, nikt mu nic nie powie..." Mi
              mowil slubny szlo dzis rano pelno ludzi do metra, z pasazerami na gape na
              odziezy i we wlosach. "Cykady we wlosach potargal wiatr..."
              • millefiori Re: Cykady 27.05.04, 19:36

                No to jeszcze raz cyk pod te cykady!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka