Dodaj do ulubionych

Dobra dyskoteka

IP: 195.94.222.* 21.06.02, 17:34
Gdzie moge zabrac goscia z USA zeby sie nie powsydzic, chodzi o miejsce gdzie
mozna potanczyc ale i porozmawiac
Dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: Snake Re: Dobra dyskoteka IP: 217.153.10.* 21.06.02, 17:44
      A w jakim miescie?
      • Gość: aga Re: Dobra dyskoteka IP: 195.94.222.* 24.06.02, 09:57
        w Warszawie...
        • Gość: Xtender Re: Dobra dyskoteka IP: *.image.ru / *.image.ru 24.06.02, 15:44
          Polecam Ground zero, Wector i Scena2000, od biedy moze byc Quo Vadis.
        • elojka Re: Dobra dyskoteka 27.06.02, 15:52
          Gość portalu: aga napisał(a):

          > w Warszawie...

          to może nie dyskoteki a bardziej kluby ale sprawdzone i polecam:
          Piekarnia, ul. Młocińska (wstęp 30 - 40 zet w zależności od imprezy, niestety
          można trafić na 'imprezę zamkniętą' i wtedy ochrona nie wpuści)
          Organza, ul. Sienkiewicza (wstęp free)
          Muza, ul. Chmielna (wstęp free)
          Klubokawiarnia, gdzieś na Świętokrzyskiej
          Punkt, ul. Koszykowa
          CDQ, ul. Burakowska

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka