Gość: aga IP: 195.94.222.* 21.06.02, 17:34 Gdzie moge zabrac goscia z USA zeby sie nie powsydzic, chodzi o miejsce gdzie mozna potanczyc ale i porozmawiac Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Snake Re: Dobra dyskoteka IP: 217.153.10.* 21.06.02, 17:44 A w jakim miescie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xtender Re: Dobra dyskoteka IP: *.image.ru / *.image.ru 24.06.02, 15:44 Polecam Ground zero, Wector i Scena2000, od biedy moze byc Quo Vadis. Odpowiedz Link Zgłoś
elojka Re: Dobra dyskoteka 27.06.02, 15:52 Gość portalu: aga napisał(a): > w Warszawie... to może nie dyskoteki a bardziej kluby ale sprawdzone i polecam: Piekarnia, ul. Młocińska (wstęp 30 - 40 zet w zależności od imprezy, niestety można trafić na 'imprezę zamkniętą' i wtedy ochrona nie wpuści) Organza, ul. Sienkiewicza (wstęp free) Muza, ul. Chmielna (wstęp free) Klubokawiarnia, gdzieś na Świętokrzyskiej Punkt, ul. Koszykowa CDQ, ul. Burakowska Odpowiedz Link Zgłoś