Gość: nerd IP: *.toya.net.pl 25.04.06, 16:49 BRAWO MICK!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ShangHai2004 Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 222.64.208.* 25.04.06, 16:52 To jest gość!!!Widziałem na koncercie w ShangHai'u!!! Duże wrażenie a teraz akcja z hotelem = PYCHA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marekmarecki8 Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 25.04.06, 17:02 to jest gosc a=href"http://www.microsoft.com/poland/msp/wsparcie/checklist/step3.mspx">bezpieczne korzystanie z internetu?</a> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEZPORTEK Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 65.222.254.* 25.04.06, 17:21 Dziadzia Mick nie nadaje sie do pokazywania ludziom ani sluchania bez nausznikow, za to robi see reklame jako wojujacy peacnik i lewacizna do kwadratu. I psu wolno szczekac na ludzi, czemu nie pozwolic psubratu? Pewnie nawet jakies menele przylacza sie do naszczekiwania, to tylko umieja. Proletariat zawsze wariat. Odpowiedz Link Zgłoś
zoo_keeper Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 25.04.06, 17:40 Zarezerwował pokój to i ma prawo z niego skorzystać. Nie rozumiem o co ten raban. -- fotografia cyfrowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.acn.waw.pl 25.04.06, 18:00 Zawsze się znajdzie jakiś kretyn, który będzie bronił tego debila Busha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 00:28 Ja juz wolalbym zyc w kraju rzadzonym przez Busha niz przez Jaggera. Odpowiedz Link Zgłoś
ooolooo Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 26.04.06, 01:16 Stary,ja aktualnie zyje w kraju rzadzonym przez Busha i mam opinie przeciwna do twojej. Niedlugo sie stad wynosze. benzyna drozeje, podatki rosna (nie dla najbogatszych), kiepska sluzba zdrowia (chyba ze jestes milionerem). Mysle, ze Jagger rzadzilby lepiej, a przynajmniej nie robi bledow gramatycznych we wlasnym jezyku. Ceny za galon benzynki, full wypas 87 oktanow, juz ponad 3 dolce w NY, a 93 ponad 3.20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 01:23 No, to sie wynos, ciekawe tylko dokad? Benzyna drozeje, to prawda, ale mnie np. swego czasu w PRL-u nie bylo stac na benzyne, ani na samochod, ani w ogole na nic, i nikt sie nade mna nie litowal. A Edward Ochab i Jan Szydlak tez robili bledy w swoim jezyku, no i co z tego? Mozna Busha nie lubic, ale powtarzam: niezaleznie od wszystkiego Bush najpozniej 21 stycznia 2009 nie bedzie juz prezydentem USA. I to mi sie w USA podoba. A czy cos podobnego mozna bylo powiedziec o ZSRR, Chinach Maoistowskich, Rumunii, Niemczech hitlerowskich, NRD czy chociazby Polsce Ludowej. Uwagi, ze Jagger rzadzilby lepiej nie bede nawet komentowal. Good luck! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 11:38 Nie znasz się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Mick Jagger jest obrzydliwy IP: *.trw.com 26.04.06, 00:26 Jesli dla kogos to PYCHA, to wspolczuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Brawo, pokazal temu dupkowi gdzie jest jego IP: *.dyn.optonline.net 25.04.06, 18:08 miejsce Na swoim ranczo niech siedzi to bedzie wiecej z tego zadowolenia dla wszystkich Ten facet doprowadzi do katastrofy na Swiecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smiacz A jest tam tez szafa? IP: *.adsl.alicedsl.de 25.04.06, 18:15 Czy Bush odrozna szafe od sracza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 18:33 W ogóle nie ma tematu. Pismaki szukają sensacji. Zarezerwował facet pokój i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ax Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.nyc.res.rr.com 25.04.06, 19:45 Ostatni co walczyl o pokoj to byl chyba Brezniew ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.66.14.17.67.gte.net 25.04.06, 20:19 skad ta wiadomosc ze bush chce ten pokoj???? co za bzdury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 00:30 I w ogole co to za tytul notatki (bo artykulem tego nie nazwe)? Przeciez to nie byl zaden "pokoj Busha". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.home.cgocable.net 25.04.06, 21:03 Skad ta ciemnota wziela takie glupie informacje i pisze na internacie takie glupstwa. Lud myslacy kategoriami ,,mniej niz zero " tylko potrafi takie glupoty pisac dla sensacji i obrazac naprawde ludzi powaznych. Gazeto Wyborcza jak bardzo lubie cie czytac na internacie, tak i czasami nie moge, jest chyba juz czas abys naprawde przestala pisac takie glupstwa w dodatku nie prawdziwe bzdury,ktorymi osmieszasz sama siebie. Wstyd naprawde na Gzaete !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.lib.purdue.edu 25.04.06, 21:06 O co chodzi? Jak ja bym sobie zarezerwowal pokoj, to tez bym go nie odstepowal innym chetnym do wypoczynku w nim (chyba ze ten ktos by mi np. stosownie za ow pokoj zaplacil, to poszukalbym sobie innego). Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Z dwojga zlego nadal wole byc poddanym Busha 25.04.06, 23:08 niz KAczynskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Z dwojga zlego nadal wole byc poddanym Busha IP: *.server.ntli.net 25.04.06, 23:24 Widac ze to forum zostalo calkowicie opanowane przez czerwone swinie a Mick to niech lepiej nie spiewa na zywo bo tak falszujacego spiewaka jeszcze nigdy nie slyszalem. Dobrze dla niego ze moze jeszcze podskakiwac na scenie bo bez tego to by bylo dno (pomyslec ze w latach 60-tych byl to moj ulubiony piosenkarz az do momentu gdy go pierwszy raz uslyszalem na zywo - tragedia i szok) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptys 2 niescislosci IP: 209.208.236.* 25.04.06, 23:34 Po pierwsze - jak Jagger mogl zajac pokoj Busha? Skoro to pokoj hotelowy i Jagger zarezerwowal go pierwszy, to jak mozna mowic o tym apartamencie jako o pokoju Busha? Po drugie - jaka tam trasa koncertowa po Austrii - jeden koncert w Wiedniu i to w 2 dni po tym w Polsce. W Niemczech... to dopiero trasa... 8 koncertow. Ale - publika jest, to trzeba spiewac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smiacz Re: Z dwojga zlego nadal wole byc poddanym Busha IP: *.adsl.alicedsl.de 25.04.06, 23:31 alterpars napisał: > niz KAczynskiego Stawia cie to na rowni z Kaczynskim, poddanym Busha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 00:23 Ciekawe, co to by bylo, gdyby swego czasu ktos z tzw. "zaprzyjaznionego ze Zwiazkiem Radzieckim" kraju "nie zgodzil sie" na odstapienie czegos Brezniewowi, bo nie podobala mu sie agresja na Czechoslowacje, albo np. na Afganistan? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vvoi Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 81.193.32.* 26.04.06, 00:24 "i olejne obrazy na ścianach"???? bez komentarza. --- new-art.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
ooolooo Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 26.04.06, 01:11 Wreszcie Grzesio sie dowie co to smak prawdziwej demokracji. Moze by tak bombke zrzucic za kare na np. Londyn? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 01:14 Kto to jest Grzesio i dlaczego bombe na Londyn zrzucac??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldek1610 Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 26.04.06, 10:27 sranie po scianie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.echostar.pl 26.04.06, 11:50 George to Jerzy a nie Grzegorz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Szkoda że nie Jagger nie protestował w Chinach IP: *.ar.wroc.pl 26.04.06, 12:48 Polityka Chin jest wg. Jaggera słuszna. W końcu mordowanie więźniów aby pozyskać ich organy, to drobiazg. Cenzura to też drobiazg. Jak zakazano Rolling Stonesom wykonywania w Chinach kilku piosenek, Jagger powiedział, że przecież mają też inne piosenki itp. Słowem wola komunistycznego kacyka jest dla owych buntowników rocka, święta. Zresztą trzeba przypomnieć, że amerykański prezydent Reagan zrobił dla sprawy naszej wolności dużo więcej niż wszelkiej maści "buntownicy rocka", którzy nawet nie wspomnieli, że połowa świata jest w sowieckiej niewoli. Oczywiście odgryźć się Bushowi i "zaprotestować" jest bardzo "trendy" i może przyspożyć nowych fanów..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś komuś się pomyliło IP: *.pekao.com.pl 26.04.06, 14:16 skoro pokój był zarezerwowany przez Jaggera to Bush chciał zając pokój Jaggera - bezskutecznie Odpowiedz Link Zgłoś
lukrecja_borgia Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 27.04.06, 21:11 Sting jest najlepszy http:www.sting.neostrada.pl Odpowiedz Link Zgłoś