Dodaj do ulubionych

Mick Jagger zajął pokój George'a Busha

IP: *.toya.net.pl 25.04.06, 16:49
BRAWO MICK!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ShangHai2004 Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 222.64.208.* 25.04.06, 16:52
      To jest gość!!!Widziałem na koncercie w ShangHai'u!!! Duże wrażenie a teraz
      akcja z hotelem = PYCHA!!!
      • marekmarecki8 Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 25.04.06, 17:02
        to jest gosc

        a=href"http://www.microsoft.com/poland/msp/wsparcie/checklist/step3.mspx">bezpieczne
        korzystanie z internetu?</a>
        • Gość: BEZPORTEK Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 65.222.254.* 25.04.06, 17:21
          Dziadzia Mick nie nadaje sie do pokazywania ludziom ani sluchania bez
          nausznikow, za to robi see reklame jako wojujacy peacnik i lewacizna do
          kwadratu. I psu wolno szczekac na ludzi, czemu nie pozwolic psubratu?
          Pewnie nawet jakies menele przylacza sie do naszczekiwania, to tylko umieja.
          Proletariat zawsze wariat.
          • zoo_keeper Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 25.04.06, 17:40
            Zarezerwował pokój to i ma prawo z niego skorzystać. Nie rozumiem o co ten
            raban.
            --
            fotografia cyfrowa
          • Gość: maciek Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.acn.waw.pl 25.04.06, 18:00
            Zawsze się znajdzie jakiś kretyn, który będzie bronił tego debila Busha
            • Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 00:28
              Ja juz wolalbym zyc w kraju rzadzonym przez Busha niz przez Jaggera.
              • ooolooo Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 26.04.06, 01:16
                Stary,ja aktualnie zyje w kraju rzadzonym przez Busha i mam opinie przeciwna do
                twojej. Niedlugo sie stad wynosze. benzyna drozeje, podatki rosna (nie dla
                najbogatszych), kiepska sluzba zdrowia (chyba ze jestes milionerem).
                Mysle, ze Jagger rzadzilby lepiej, a przynajmniej nie robi bledow gramatycznych
                we wlasnym jezyku.
                Ceny za galon benzynki, full wypas 87 oktanow, juz ponad 3 dolce w NY, a 93
                ponad 3.20
                • Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 01:23
                  No, to sie wynos, ciekawe tylko dokad? Benzyna drozeje, to prawda, ale mnie
                  np. swego czasu w PRL-u nie bylo stac na benzyne, ani na samochod, ani w ogole
                  na nic, i nikt sie nade mna nie litowal. A Edward Ochab i Jan Szydlak tez
                  robili bledy w swoim jezyku, no i co z tego? Mozna Busha nie lubic, ale
                  powtarzam: niezaleznie od wszystkiego Bush najpozniej 21 stycznia 2009 nie
                  bedzie juz prezydentem USA. I to mi sie w USA podoba. A czy cos podobnego
                  mozna bylo powiedziec o ZSRR, Chinach Maoistowskich, Rumunii, Niemczech
                  hitlerowskich, NRD czy chociazby Polsce Ludowej. Uwagi, ze Jagger rzadzilby
                  lepiej nie bede nawet komentowal. Good luck!
          • Gość: adam Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 11:38
            Nie znasz się.
      • Gość: alef zero Mick Jagger jest obrzydliwy IP: *.trw.com 26.04.06, 00:26
        Jesli dla kogos to PYCHA, to wspolczuje.
    • Gość: maria Brawo, pokazal temu dupkowi gdzie jest jego IP: *.dyn.optonline.net 25.04.06, 18:08
      miejsce Na swoim ranczo niech siedzi to bedzie wiecej z tego
      zadowolenia dla wszystkich Ten facet doprowadzi do katastrofy na Swiecie
    • Gość: smiacz A jest tam tez szafa? IP: *.adsl.alicedsl.de 25.04.06, 18:15
      Czy Bush odrozna szafe od sracza?
    • Gość: Grzesiek Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 18:33
      W ogóle nie ma tematu. Pismaki szukają sensacji. Zarezerwował facet pokój i tyle.
      • Gość: Ax Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.nyc.res.rr.com 25.04.06, 19:45
        Ostatni co walczyl o pokoj to byl chyba Brezniew ;)
        • Gość: gosc Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.66.14.17.67.gte.net 25.04.06, 20:19
          skad ta wiadomosc ze bush chce ten pokoj????

          co za bzdury
      • Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 00:30
        I w ogole co to za tytul notatki (bo artykulem tego nie nazwe)? Przeciez to
        nie byl zaden "pokoj Busha".
    • Gość: Gosc Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.home.cgocable.net 25.04.06, 21:03
      Skad ta ciemnota wziela takie glupie informacje i pisze na internacie takie
      glupstwa. Lud myslacy kategoriami ,,mniej niz zero " tylko potrafi takie
      glupoty pisac dla sensacji i obrazac naprawde ludzi powaznych. Gazeto Wyborcza
      jak bardzo lubie cie czytac na internacie, tak i czasami nie moge, jest chyba
      juz czas abys naprawde przestala pisac takie glupstwa w dodatku nie prawdziwe
      bzdury,ktorymi osmieszasz sama siebie. Wstyd naprawde na Gzaete !!!!!!!!!!!!
    • Gość: Tomek Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.lib.purdue.edu 25.04.06, 21:06
      O co chodzi? Jak ja bym sobie zarezerwowal pokoj, to tez bym go nie odstepowal
      innym chetnym do wypoczynku w nim (chyba ze ten ktos by mi np. stosownie za ow
      pokoj zaplacil, to poszukalbym sobie innego).
    • Gość: jazz Brawo, Mick!!!!!!! IP: *.chello.pl 25.04.06, 23:03
      • alterpars Z dwojga zlego nadal wole byc poddanym Busha 25.04.06, 23:08
        niz KAczynskiego
        • Gość: marek Re: Z dwojga zlego nadal wole byc poddanym Busha IP: *.server.ntli.net 25.04.06, 23:24
          Widac ze to forum zostalo calkowicie opanowane przez czerwone swinie a Mick to
          niech lepiej nie spiewa na zywo bo tak falszujacego spiewaka jeszcze nigdy nie
          slyszalem.
          Dobrze dla niego ze moze jeszcze podskakiwac na scenie bo bez tego to by bylo
          dno (pomyslec ze w latach 60-tych byl to moj ulubiony piosenkarz az do momentu
          gdy go pierwszy raz uslyszalem na zywo - tragedia i szok)
          • Gość: ptys 2 niescislosci IP: 209.208.236.* 25.04.06, 23:34
            Po pierwsze - jak Jagger mogl zajac pokoj Busha? Skoro to pokoj hotelowy i
            Jagger zarezerwowal go pierwszy, to jak mozna mowic o tym apartamencie jako o
            pokoju Busha?
            Po drugie - jaka tam trasa koncertowa po Austrii - jeden koncert w Wiedniu i to
            w 2 dni po tym w Polsce. W Niemczech... to dopiero trasa... 8 koncertow. Ale -
            publika jest, to trzeba spiewac.
        • Gość: smiacz Re: Z dwojga zlego nadal wole byc poddanym Busha IP: *.adsl.alicedsl.de 25.04.06, 23:31
          alterpars napisał:

          > niz KAczynskiego

          Stawia cie to na rowni z Kaczynskim, poddanym Busha.
    • Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 00:23
      Ciekawe, co to by bylo, gdyby swego czasu ktos z tzw. "zaprzyjaznionego ze
      Zwiazkiem Radzieckim" kraju "nie zgodzil sie" na odstapienie czegos
      Brezniewowi, bo nie podobala mu sie agresja na Czechoslowacje, albo np. na
      Afganistan?
    • Gość: Vvoi Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 81.193.32.* 26.04.06, 00:24
      "i olejne obrazy na ścianach"????
      bez komentarza.

      ---
      new-art.blogspot.com
    • ooolooo Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 26.04.06, 01:11
      Wreszcie Grzesio sie dowie co to smak prawdziwej demokracji. Moze by tak bombke
      zrzucic za kare na np. Londyn?
      • Gość: alef zero Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.trw.com 26.04.06, 01:14
        Kto to jest Grzesio i dlaczego bombe na Londyn zrzucac???
        • Gość: waldek1610 Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 26.04.06, 10:27
          sranie po scianie
      • Gość: A Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha IP: *.echostar.pl 26.04.06, 11:50
        George to Jerzy a nie Grzegorz.
    • Gość: piotr Szkoda że nie Jagger nie protestował w Chinach IP: *.ar.wroc.pl 26.04.06, 12:48
      Polityka Chin jest wg. Jaggera słuszna. W końcu mordowanie więźniów aby
      pozyskać ich organy, to drobiazg. Cenzura to też drobiazg. Jak zakazano Rolling
      Stonesom wykonywania w Chinach kilku piosenek, Jagger powiedział, że przecież
      mają też inne piosenki itp. Słowem wola komunistycznego kacyka jest dla owych
      buntowników rocka, święta. Zresztą trzeba przypomnieć, że amerykański prezydent
      Reagan zrobił dla sprawy naszej wolności dużo więcej niż wszelkiej
      maści "buntownicy rocka", którzy nawet nie wspomnieli, że połowa świata jest w
      sowieckiej niewoli. Oczywiście odgryźć się Bushowi i "zaprotestować" jest
      bardzo "trendy" i może przyspożyć nowych fanów.....
    • Gość: ktoś komuś się pomyliło IP: *.pekao.com.pl 26.04.06, 14:16
      skoro pokój był zarezerwowany przez Jaggera to Bush chciał zając pokój Jaggera -
      bezskutecznie
    • lukrecja_borgia Re: Mick Jagger zajął pokój George'a Busha 27.04.06, 21:11
      Sting jest najlepszy
      http:www.sting.neostrada.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka