carmen_80 23.07.06, 22:15 Chciałam nadrobić zaległości weekendowe, a tu Forum z taką prędkością mi strony otwiera, że normalnie "Nie idzie wytrzymieć"... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carmen_80 Re: Czołem 23.07.06, 22:18 Własnie chciałam napisać, że coś jakby się ruszyło... No to mnie tym razem wylogowało... A ide...co będę tak siedzieć...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Czołem 23.07.06, 22:24 choć wciąż zachwycam się nad urakami Polskiej Wsi... Teraz juz myslach jedynie, ale zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Czołem 23.07.06, 22:35 Ach Carmen,Droga Carmen...mam nadzieję,że wakacje były bardzo udane...:) za mną jedne,przede mną drugie...od wtorku:))) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Czołem 23.07.06, 22:39 No cóż...moje wakacje to jak narazie krótkie weekendowe wypady na wieś...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Czołem 23.07.06, 22:43 A u mnie to i kanalizację bendom robić... Toż to bedą tera takie luksusy, co siem nawet paniskom z miasta nie śniły...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Czołem 23.07.06, 22:55 U nas wygódka ino za chatą...gorzej jak leji...;) Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Czołem 23.07.06, 22:59 a łopian jest pod ręką...w razie awaryi?... Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: Czołem 23.07.06, 23:05 eno to full zestaw...jak w Sheratonie... A tak serio-bardzo sobię cenię wypady poza miasto i szeroko rozumianą agroturystykę Odpowiedz Link Zgłoś