manka_swojska
03.09.10, 07:54
Wiem, ze to nie moja sprawa, jednak ta moja ciekawosc swiata ...
Czytam watki, jak to wolni panowie w ramach zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych odwiedzaja
panie, ktore daja im od czasu do czasu namiastke milosci. Chca oczywiscie seksu, moze tez
porozmawiac, chociaz rozmowa mysle, ze schodzi na plan dalszy.
Panowie ci, czy to w ramach oszczednosci (tego nie wiem), czy z racji tej, ze chodzenie do takiego
przybytku, jak dom publiczny jest raczej negowane przez spoleczenstwo, odwiedzaja panie, ktore
robia to za darmo. Malo tego, panie te robia to niemal z kazdym mezczyzna, jaki ma ochote w
danym momencie na seks i co o dziwo- nie sa nimfomankami.
Z czego wynika ta "otwarta" postawa darmowych pan, ktore to ktos na forum
nazwal "pogotowiem seksualnym". One czuja swego rodzaju obowiazek zaspokoic kazdego
znajomego mezczyzne, ktory w danym momencie ma ochote na seksualne igraszki. Co kieruje tymi
kobietami?
Pierwsza mysl, jaka przychodzi mi do glowy- panie mysla, ze milosc z czasem sama przyjdzie, jednak
zazwyczaj jest to myslenie bledne. Gdy kobieta pogotowie seksualne zaczyna oczekiwac czegos
wiecej, pan dyskretnie konczy znajomosc.
Kolejna sprawa, kobiety te moze kieruja sie wielkoscia serca, tzn. nalezy pomoc panu, ktory w
danym momencie znajduje sie w potrzebie i sumienie nakazuje te pomoc, to tez mozliwe.
Problem ten mnie w zaden sposob nie dotyczy (to dla tych, ktorym przyjdzie do glowy napisac,
zebym zajela sie swoimi sprawami), jednak ...
Dlaczego owe darmowe panie nie biora za to pieniedzy. Czesto bywa, ze taka kobieta nie moze
zwiazac konca z koncem, brakuje od pierwszego do pierwszego, a przyjmuje gratis panow, ktorych
stac, zeby godnie im zaplacic. Moze uwazaja pobieranie oplat za wstyd... tylko czy nie wiekszym
wstydem jest zaspokajanie kazdego chetnego mezczyzny gratis? Ja osobiscie na miejscu tych pan
zdecydowalabym sie na swiadczenie uslug za pieniadze, mialabym wiecej szacunku do siebie, niz
gdybym kazdego chetnego palanta obslugiwala za darmo.