Dodaj do ulubionych

Prośba do Moderatorów...

08.01.11, 18:56
Z tego co pamiętam z zasad użytkowania Forum, to podszywanie się pod innego uzytkownika jest łamaniem regulaminu o neetyce. Już kolejny dzień pod mój nick podszywa się niejaka użytkowniczka - "to_ja_witch" która wysyła posty, o dość znamiennej treści w celu jakoby ośmieszenia mnie. Pisze to niejaka 'Yagnik', która ma też zwyczaj zaglądać ludziom w ich prywatne dane, za pomocą programów. I robienia o wiele bardziej szkodliwych spraw. Osoba ta wygląda na wybitnie niezrównoważoną, która chce wzbudzić zainteresowanie sobą.
Chciałabym prosić, aby ktoś z moderatorów zajął się tą sprawą .
Obserwuj wątek
  • lifeisaparadox Re: Prośba do Moderatorów... 08.01.11, 19:28
   A nie miała czasem nicka malawinka?

   Autor: malawinka 03.06.08, 00:13
   podobno jesteś fryzjerem po szkole zawodowej,dobre i to,a po robo-
   cie czytasz książki,mądre,to się chwali

   Zachodzę w głowę skąd to wiedziała. Przeszukuję teraz gazetę.pl pod kątem czegoś co gdzieś mogłem wpisać opacznie i niczego nie znajduję. Nigdzie pod tym nickiem nie wpisałem niczego co mogło by ją nakierować na choćby częściowe informacje na temat mojej edukacji. Ktoś definitywnie ostro nadużył swoich kompetencji na odpowiedzialnym stanowisku z dostępem do danych osobowych.

   Ciekawe czy naszą wiedźmę ktoś potraktował by poważnie gdyby z tym poszła na policję, cała w nerwach i prawda, z różnymi papierami?

   Co o tym myślicie?
  • lifeisaparadox Re: Prośba do Moderatorów... 08.01.11, 20:00
   Tylko widzisz wiedźmo_właściwa, nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli reagujesz złością czy to kpiną na jakimkolwiek poziomie - czy to piszesz, czy mówisz do kogoś, albo reagujesz w taki czy inny sposób to uderzasz w czułe punkty i ranisz głęboko.
   To, że ona podszywa się pod Ciebie, albo Cię prześladuje, czy też używa innych chwytów (kto ich nie stosuje w desperacji), znaczy tyle tylko że ma Ci za złe co jej napisałaś ze złością wcześniej, albo później. Czy komuś innemu. Ten świat nie jest "na niby", tutaj każde działanie przynosi taki efekt jak to czujesz w momencie jego artykułowania.

   Jeśli ktoś Cię rani, to znaczy że chce Ci przynieść ulgę, nauczkę - ale o ile lepiej człowiek znosi spokojną rozmowę bez złości i pretensji?
   Pomyślcie wszyscy nad tym, bo ta nasza wrażliwość i udawanie że jej nie ma to straszna rzecz.
   • lifeisaparadox Re: Prośba do Moderatorów... 08.01.11, 20:17
    No i to, że jestem tym fryzjerem :) i mam nawet trochę większe wykształcenie ale bez studiów, natomiast zgłębiam na własną rękę i czasem z pomocą ludzi wziętych w tych tematach różne mądrości - psychologię, buddyzm - czyż to nie jest po prostu uczciwe, zamiast robić wrażenie specjalisty wszystkich specjalizacji? Nikt się na tym nie przejedzie, a szczególnie nie zawiedzie gdy pójdzie do psychologa który okaże się nie posiadać moich właściwości. Albo na odwrót. W każdym bądź razie jest to bardzo uczciwe, być sobą.

    Podobnie pisać pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, nie czuć się "na niby" i zupełnie anonimowo i pozwalać sobie na nieprzyjemne zachowanie.

    Jeśli jest jedna rzecz w której nie ma nauki, to ja jej nie spotkałem :)
  • yag-nik Re: Prośba do Moderatorów... 08.01.11, 21:03
   Nie jestem posiadaczką loginu to_ja_witch zachęcam abyś poprosiła moderatorów o sprawdzenie.
   Pomówienia Witch nie są śmiesze tym bardziej że jak zwykle podobnie jak Adzie coś Ci się "zdaje" i przyjmujesz to za pewnik.
   Tymczasem moja droga wpisuję Cię na listę wygaszonych.
   Pozdrawiam.
  • to_ja_witch Re: Prośba do Moderatorów... 08.01.11, 21:06
   Jeśli już to ty się pode mnie podszywasz! Przy okazji piszesz pod kilkoma nickami jako ja. Ty wciąż obrażasz innych i przynosisz mi wstyd swoimi wypowiedziami. Niech w końcu moderatorzy przyjrzą się tobie i zobaczą ile razy twoje posty były usuwane z powodu łamania regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka