12.10.04, 22:19
popsuła mi się literka "m" w klawiaturze, z tego też powodu będę używała
innych, bardziej mi posłusznych.

Więc proszę nie myśleć, że nie umiem pisać po polsku.
Obserwuj wątek
    • roseanne Re: ważne 12.10.04, 23:56
      oki:)
    • m.malone Re: ważne 13.10.04, 01:09
      caorle napisała:

      > popsuła mi się literka "m" w klawiaturze, z tego też powodu będę używała
      > innych, bardziej mi posłusznych.
      >
      > Więc proszę nie myśleć, że nie umiem pisać po polsku.

      Jak to popsuła Ci się? Przecież w Twoim poście jest 7 x m. I co?
      • caorle Re: ważne 13.10.04, 18:44
        Z tego wniosek, że jak ktoś czegoś bardzo chce to ma.
        :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka