caorle 12.10.04, 22:19 popsuła mi się literka "m" w klawiaturze, z tego też powodu będę używała innych, bardziej mi posłusznych. Więc proszę nie myśleć, że nie umiem pisać po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.malone Re: ważne 13.10.04, 01:09 caorle napisała: > popsuła mi się literka "m" w klawiaturze, z tego też powodu będę używała > innych, bardziej mi posłusznych. > > Więc proszę nie myśleć, że nie umiem pisać po polsku. Jak to popsuła Ci się? Przecież w Twoim poście jest 7 x m. I co? Odpowiedz Link Zgłoś
caorle Re: ważne 13.10.04, 18:44 Z tego wniosek, że jak ktoś czegoś bardzo chce to ma. :-) Odpowiedz Link Zgłoś