Dodaj do ulubionych

Postanowienia noworoczne

03.01.20, 18:09
Macie jakieś postanowienia noworoczne? A może uważacie, że to bez sensu?

--
inspiracjemoje.blogspot.com/
mona775.blogspot.com
Obserwuj wątek
      • mona.blue Re: Postanowienia noworoczne 03.01.20, 18:34
        afq napisał:

> ja wyjątkowo zrobiłem postanowienie
        >
        > że w tym roku nie zbuduje domu :-)
        >

:)

Ja na razie jeszcze nic nie postanowiłam, a w ogóle będę się zastanawiać dopiero, czy coś postanawiać :)

--
        inspiracjemoje.blogspot.com/
        mona775.blogspot.com
    • na_deszczu Re: Postanowienia noworoczne 04.01.20, 14:06
      Witam się z wami w kolejnej dekadzie i z okazji nowego roku, życzę wam tego, czego akurat potrzebujecie.

Przez kilka ostatnich dni starałam sie odnaleźć po świętach. Myślę, że dla wielu ten poświąteczny okres to dość trudny okres, bo grudzień daje namiastkę magii, wiary w ludzi i w ich szlachetność. Jakby atmosfera świąt sprzyjała otwieraniu serc. Po czym znow następuje powrót do szarej codzienności. Ale po to są te szarości, aby docenić blask. Z resztą szarość to też spokój, odpoczynek. A za rok znów święta. A za nim przyjdą musi sie ten kolejny rok wydarzyć, co było za co być wdzięcznym przy wigilijnym stole.

Dobrze mona, że jest net i że można byc w stałym kontakcie z tymi, których nie mozna widzieć częściej, niż na święta. I mimo to uczestniczyć w ich życiu, czuć ich obecność. To trochę jak my tu na forum.

Jeśli chodzi o postanowienia, to chcę jeszcze więcej czasu wygospodarować dla starszego syna. Chce byc wsparciem dla męża wtedy, gdy czuje, że nie daje rady z pewnymi sprawami. Chcę więcej czytać, wcześniej wstawać. Myślę, ze to spowoduje kolejne dobre rzeczy.

Dekadę kończę zamknięciem pewnego etapu. Przez prawie pięć lat zmagałam sie co jakis czas z pewnymi wykańczającymi mnie stanami emocjonalnymi. Mam nadzieje juz nigdy nie ulec iluzji, że inni ludzie są w stanie zaspokoić moje fundamentalne potrzeby. Tę zakończoną już powieść zdecydowanie mogę złożyć na ołtarzu 2019r. To wielka ulga, że mogłam opuścić jej karty i teraz bez poruszenia jedynie strony przewracać.
    • karolina3891 Re: Postanowienia noworoczne 03.02.20, 12:31
      Moje 3 słowa w dyskusji.
      Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, w drodze do realizacji postanowień, nie tylko noworocznych.
      oczamipsychiatryterapeuty.blogspot.com/2020/01/noworoczne-postanowienia-jestem-na-tak.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka