Dodaj do ulubionych

Nowe wyzwanie

07.10.21, 13:11
Złożyłam wniosek o staż, w końcu. Trzymajcie za mnie kciuki. Trzeba czekać w kolejce, bo na razie miejsce zajęte.
Ale mam nadzieję, że się uda, może od listopada, kto wie?
Obserwuj wątek
   • mona.blue Re: Nowe wyzwanie 07.10.21, 14:45
    kalllka napisała:

    > Gratulacje!
    >
    > kurczę.. jestem trochę nie w temacie, wybacz Moniko, jaki i gdzie ten staż?

    Asystent Zdrowienia, dla osób po kryzysach psychicznych, staż w szpitalu psychiatrycznym.
   • n4rmoorr Re: Nowe wyzwanie 07.10.21, 14:47
    kalllka napisała:

    > Gratulacje!
    >
    > kurczę.. jestem trochę nie w temacie, wybacz Moniko, jaki i gdzie ten staż?
    Jest dzielna i mocna .Ja już nie mam czasu wyjeżdżam.Obiecałem Pocoo pomodlić się na Jasnej Górze.Brakuje mi jej .Ona Wam opowie co i jak.Nie zrobiłem jej krzywdy ,choć wszyscy ją dostrzegli żem łotr.Staje się kobietą w dosłownym sensie znaczenia.Zaczyna dbać o siebie nie o innych .Trzymaj się moja siostro..
  • n4rmoorr Re: Nowe wyzwanie 08.10.21, 03:40
   Nie ma Inki zajęta.Ale Anna wygrała to wszystko.Całą terapię Moni.Całą wiedzę o niej .O rodzicach, mężu.O wierze innych.Doradzanie wspieraj ją .Kosmetyki ,dieta.Kurs .Byłem głupio mądry.Bo wiedziałem wszystko.Nie dasz rady nie oderwiesz jej od tego.Bądź przy niej .Ona bez wahania wybrała Ciebie .Przyszedłeś z znikąd i ona Cię polubiła .Cała Anna wszyscy na pierwszym miejscu ,tylko nie ona .Było wiadomo z góry ,że Moni krzywdy nie zrobię .Przepraszam Aniu.Pozdrowienia z Częstochowy.
   • mona.blue Re: Nowe wyzwanie 20.11.21, 18:18
    Asystent Zdrowienia, czyli pomoc osobom po czy w trakcie kryzysów psychicznych. Tylko teraz boje się, bo to staz w szpitalu, a teraz wysokie wskaźniki covidowe, tam na oddziale też jedna pacjentka z covidem i badają resztę, czy jest ognisko covidowe.
    • jan_stereo Re: Nowe wyzwanie 20.11.21, 18:22
     To wreszcie masz jakis fajny i sensowny zawod, brawo! A Covidem bym sie tutaj przejmowal, im czesciej jestes na niego wystawiona tym wieksze szanse ze sie uodpornisz i bedziesz miala swiety spokoj, chociaz nie bedziesz jeszcze Swieta.
     • n4rmoorr Re: Nowe wyzwanie 20.11.21, 19:47
      Słuchaj ubogi muzykancie .Nie mam dzisiaj czasu pisać .Napiszę ci krótko .Pierdoliisz jak byś szmaty gryzł .Zastanów się co mówisz i do kogo.Przyszedłeś tu pobrykać .Czy wkrzeszać jakieś duchy.Chcesz czymś zaimponować to załóż wątek o czymś .Najlepiej o sobie. Pies jak nie ma co robić to sobie jaja liże .Spróbuj i spłyń z powrotem na Ocean. A najlepiej w podskokach .Dobranoc .Kiedyś Cię dopadnę .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka